Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak vagy örüljek?

Aggódjak vagy örüljek?

Figyelt kérdés

Jelenleg inkább kicsit aggódok. 14 hetes lányom 3 napja rengeteget alszik. Este fél kilenctol reggel nyolcig. Van, hogy atalussza az éjszakát van hogy felkel enni. Majd reggel szopizik és megint kidôl. Kb 2 ig alszik megint, szopi, kicsit ébren van, mosolyog, beszélget majd alvás. Este nyügösebb, akkor sokat van ölben, de fél 9 kor megint alvás. A kakija sokkal hígabb és nem olyan túrós hanem szinte csak folyadék. Viszont jókedélyü (abban az idoben, amíg ébren van)

Szerintetek?


2013. ápr. 29. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat alszik a babád. Nem volt sulyvesztése, mert igy alig eszik, ha reggel szopizik és csak 2-kor ébred fel. En minden esetben konzultálnék az szakemberrel.
2013. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mutasd meg az orvosnak,ha aggodalommal tölt el.De így az elején még nagyon sokat alszanak és a tej miatt híg a széklete hisz még szilárdat nem eszik.De attól nem lesz baj ha megmutatod orvosnak!
2013. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mérni, mert nagyon eros kislány, nem volt soha semmi gond.
2013. ápr. 29. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyan ilyen volt! Egész nap aludt, csak 3óránként enni kelt fel, aztán alvás, talán 10 perceket bóbiskolt! Komolyan unatkoztam! Aztán 9hetes korátó este 6kor tettem le reggel 10kor kelt! Átaludta az éjszakát, napközben sem volt 1 aktív gyerek, aztán szépen a nappali alvások lerövidültek, de szerencsére éjjel alszik még mindig mint a bunda! (14hós) Persze este 7től reggel7ig! Ha aggódsz beszélj a védőnővel vagy dokival, de szerintem csak ilyen jó alvó babád van! Aztán ne aggódj, majd bepótolja! Élvezd ki míg lehet, mert nekem már a nappalok koránt sem ilyen nyugisan telnek! :D
2013. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok!

Egyébként pedig mérd őt, független, milyen jól néz ki, mert fontos, h meglegyen a növekedés, így látod, ha valami nem oké!

2013. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elsô tíz hétben rendxseresen mértük és a védônô mindig mondta, hogy gyönyörûen gyarapszik. Azóta nem láttam szükségét de lehet tenyle megint elkezdem mérni.
2013. ápr. 29. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
nem vashiányos?azok a babák szoktak ennyire sokat aludni...én megmutatnám a dokinak.
2013. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!