Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha nem híztam még?...

Nem baj ha nem híztam még? Aggódjak vagy örüljek?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok és még nem híztam semmit se. Orvosom javaslatára vitamint váltottam,de semmi változás.
2008. dec. 13. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Örülj neki én a 16 hétig nem híztam, most a 33 héten 13 kilónál tartok,és ezt már soknak tartják a dokik.....

de változó, azt nem írtad h mennyi a kezdő súlyod és magassáod.

És gratula a babóhoz

boldog babavárást

2008. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Szerintem örülj neki, hogy nem hízol. Én az első három hónapba fogytam 6 kilót. És onnan +8kilóval szültem. Hidd el a végén sokat jelent már ha nem +20kg van rajtad. :) Boldog babavárást Nektek! :)

Én már babázok 4 hónapja! :)

2008. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen örülj neki, semmmi baj nem lesz,én össz 7 kg t híztam szülés után 11kg rögtön le is ment.ne aggódj
2008. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én az első gyermekemmel összesen 6 kg-ot híztam, az utolsó hónapban is belefértem a farmeromba. Magas vagyok, így "elveszett" bennem a baba és rendes időre született 9,80 kg-al. Ne aggódj! Minden jót!
2008. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Előző hozzászóló vagyok, bocs, elgépeltem a súlyt, 3,80-al született.
2008. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 20. hétig én sem híztam és utána is csak 9kg-t.

Azt mondják az lesz a felesleg amit a 20. hétig hízol, mert addig a babaának még semmi súlya.

Na utána majd beindul, ne aggódj!

2008. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Csak mindenki ezzel idegesít,gondoltam megkérdezek tapasztaltabb embereket!

Amúgy 173cm vagyok és 65kg.

Kellemes babavárást és jó babázást kívánok Nektek!

2008. dec. 14. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!En 66 kiloval kezdtem a terhesseget,13dik hetre lefogytam 2 kilot,de a babäm viszont rendessen fejlödött!Most a 23.hetnel tartunk 69 kilo vagyok,voltam dokinäl,es monden oke!!

Ne aggodj,van meg idöd hizni,de ha nem annäl jobb!A babäd attol normälissan fog fejlödni!

Szep babaväräst!

2008. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!