Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél hete elmaradt a menstru...

Másfél hete elmaradt a menstruációm, de semmi más terhességi tünetem nincsen. Az első gyerekemnél volt hányingerem, szédültem. Most aggódjak, vagy örüljek? Ugye, nem lehet baj? Orvoshoz csak 2hét múlva kaptam időpontot.

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?Nincs két egyforma terhesség,mint ahogy egyforma baba sem...
2011. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt megmondja, hogy örülj-e.
2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez fura dolog. Nekem is minden volt a lányomnál már a + teszt idején, most meg a mellem nem fájt, épphogy émelyegtem. Most kezdődik, pedig 3 hete teszteltem. Nyugi.
2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze, már egy hete csináltam tesztet, az pozitív lett...
2011. jan. 24. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha pozitív a teszt, akkor gratulálok! Akkor azt nem értem, miért ne örülnél?
2011. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nagyon is örülök, csak az a furcsa, h semmi tünetem nincsen, ez normális, vagy esetleg vmi hormonhiány?? ezen parázok..
2011. jan. 24. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen ugyan ne parázz, nekem 2 egészséges manó van, sose volt semmi tünetem amíg meg nem mozdultak.
2011. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!