Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a baba lábára...

Mikor kell a baba lábára cipőt venni? Ha már rendesen jár, vagy előtte?

Figyelt kérdés
Az enyém megtesz néhány lépést egyedül,de aztán még mászik...
2013. ápr. 12. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsö körben lehet börtalpú cipöt ráadni, ez mészás közben sem akadályozza, a lábfejek rugalmassága megmarad.

Aztán ha már többet, all, lépeget mint mászik akkor lehet elsö lépés cipöt, eböl is olyat amit szinte teljesen össze tudsz nyomni kézzel. Minél rugalmassabb annál jobb. De csak ott ahol szükséges rá. vagy is lakásban maradjon a gumi talpú zokni mindig, vagy olyan puha talpú benti cipö ami nagyon nagyon hajlékony.

Késöbb is mindig olyan cipöt válassz aminek a talpa nagyon hajlékony, egy kézzel könnyen össze tudod nyomni.

2013. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak ha már önállóan jár és mész vele az utcán.
2013. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a játszótéren engedtem mászni, ezért vettem 1 sima, nem magasszárú cipőt, ami csak a mászásra volt, nem sétált benne, de az orrát szétnyúzta.
2013. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!