Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojás a Babának? Hogyan?...

Katucika0912 kérdése:

Tojás a Babának? Hogyan? Mikor? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kislányom lassan 11 hónapos , már mindent eszünk , kivéve tojást ! Abszolult nem vagyok "parás" anyuka , de elöttem van egy elrettentő példa.Barátnőm kislányát korházba kellet vinni , mert bevörösödött a tojástól és felpuffadt! Tanácsokat szeretnék kérni , hogy ki hogyan , mikor adagolta , adta először gyermekének a tojást !

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. ápr. 30. 06:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kb. 8 hónaposan kapott először! ez lemaradt :)
2013. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tojássrágáját 8 hónapos kortól, jól megfőzve, nehogy lágy maradjon!! Én sóskába adtam neki 8 hónapos korától tojássárgáját.

Tojásfehérjét csak 1 éves kor után, de rántottában is jól megsütve, mert ha nincs rendesen megsütve, félig nyers marad, azt nem szabad adni neki, mert úgy járhattok, mint az egyik válaszló a 11 hós babájával. Lényeg, hogy jól meg legyen főzve, ne maradjon lágy!!

1 éves kora utám mindenképpen kell adni tojásfehérjét, mire a 15 hós oltást kapja, kiderüljön allergiás-e rá, mert abban az oltásban van már tojásfehérje!!

2013. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Az én babám ma 8 hónapos és tegnap kapott először tojássárgáját. Krémet csináltam belőle, pici vajjal, mustárral, petrezselyemmel, pici sóval borssal. Kenyérrel csak úgy nyammogta befelé.A fehérjével még én is várok.
2013. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ , mindenkinek kivétel nélkül köszönöm !
2013. máj. 1. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!