Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos babátok miket...

Öt hónapos babátok miket eszik? És miket tud már?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy a ti 5 hónapos babátok miket eszik? (az hogy 6 hós kortól kell elkezdeni a hozzátáplálást válaszok nem érdekelnek...) És miket csinál már? A kisfiam múlt héten volt öt hónapos. Egyszer átfordult a hasáról a hátáról azóta sem. Mászni próbált kb két hétig azóta azt sem. Szerintetek ez baj? A gyümölcsökből rengeteget meg tudna enni, de a főzelék....Katasztrófa helyezet az ebéd. Nálatok ez hogy megy? Köszi előre is a válaszokat.
2013. ápr. 30. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hónapokban ez simán elég! Sok gyerek csinálja hogy egyszer megmutat valamit utána hetekig nem csinálja! Ha nem szereti a főzeléket adj mást neki! Nem szerezheti minden gyerek ugyanazt és mindent! Van olyan baba aki eleve csak 1-2 féle kaját eszik meg vagy van olyan aki csak házit van amelyik csak üveges boltit hajlandó megenni és anya főztjét nem!
2013. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiam is múlt héten volt 5 hónapos.Először 3 hónapos korában fordult át a hasáról a hátára,aztán 1x 4 hónaposan és egyszer most. :)

Nem sieti el,játszik a kis csörgőivel,de nem bírja sokáig...minden felidegesíti. :)

Igazi kis nyilas baba...

Bajba vagyunk a kanálla való evéssel is,szép lassan belejövünk remélem,mert az ízekkel semmi baja,üvegből menne neki minden. :)

2013. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 4,5 honapos kora ota fordul hatrol hasra, de vissza meg nem fordult.Az evessel nincs gondunk, gyümölcsöt (amit eddig kapott:alma,banan,barack, szilva), zöldseget is (repa, burgonya, sütötök) egyarant megeszi.Masfel hete töltötte be az 5 honapot.
2013. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 3 hete kezdtük el a hozzátáplálást. Pont 5 hónapos a babám, és egyébként tápszeres.

Eddig amit kóstolt: alma, őszibarack, sütőtök, sárgarépa és ezek kombinációja.

Tízóraira adom neki a pépeket, és egyszerre 80-100 g-ot, ritkán 120-at eszik meg, utána még kér 60-80 ml tápszert.

4 hónapos múlt egy héttel, amikor hátról hasra fordult, ezt szorgalmasan gyakorolta kerek 1 hétig, aztán leállt vele és azóta csak egyetlen alkalommal csinálta újra.

2013. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
No jólvan akkor megnyugodtam :) Minden a legnagyobb rendben :) A zöldség helyett én is próbálom a tejpépet, hátha, aztán mindig újra próbálkozunk majd a krumpi és mindenféle kombinációval. Az első válaszolónak: Az én kisfiam is nyilas, hamar felhúzza magát dolgokon :) a legnagyobb ellensége a sapka... Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 30. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányaim is most lesznek 5 hónaposak. Ők is egyszer megcsinálták és mintha elvágták volna. Legnagyobb tudományuk az oldalra gurulás jah és háton nyomkodják magukat oldalra de Amit nagyon szeretnek a játszószőnyegen lenni nézegetni a lógó kütyüket és ütögetni őket... A kanállal evéssel nekem is gondok vannak mert hiába van előke mindenük olyan lesz. Náluk kedv kérdése h mikor mit esznek meg a házit jobban szeretik szerencsére.
2013. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Az oldalt fekvés már nekünk is megy, közbe eszi a kezét csuklóig. :) Hihetetlen hogy a babák mennyire egy ütemre fejlődnek nagyjából. Aztán van ettől merőbe eltérő is, de a 70% szinte ugyanazokat csinálja. Hát tényleg köszönöm mindenkinek aki válaszolt, nagy megnyugvás ez :))))
2013. ápr. 30. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeee,ezt nem hiszem el!!!!Én vagyok a nyilas kisfiú anyukája és az én kisfiam is a sapkától van ki a legjobban!Az öltözködés maga egy rémálom,de a sapka a legnagyobb mumus...így aztán ha tehetem,inkább nem veszünk fel... :)
2013. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!