Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában jött ki...

Hány hónapos korában jött ki a babátok első foga?

Figyelt kérdés

Volt köztetek olyan akinek a babajanak észrevétlenül bújt ki?


A fiam 6hónapos és nincs foga előjele sincs hogY jönni akarna neki



2013. ápr. 30. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a lányomnak 14 hónaposan (nem elírás) bújt ki az első, mindegyiket megszenvedtük, végigordított éjszakák, bármit is tettünk, még akkor is, ha sétálgattunk vele. A fiamnak 8 hónaposan kocogott a kanál, soha egyetlen fognál sem volt sétálgatós éjszaka, nappal többet aludt ilyenkor, maratonikat, onnan tudtam ,hogy jön a következő foga.
2013. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos elmúlt. Semmi jele nem volt, egyszer csak látszott a fog teteje.
2013. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az én babómnak 4.5 hós korában bújt ki az alsó 2 foga. Volt előjel, mert mindent nyomott a szájába és a nyelvével piszkálta egyfolytában.

Ma mesélte pont a szomszédom, hogy az ő 11 hós fiának nem jött ki még 1 foga se.

Úgyhogy még simán van idő :)

2013. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyolc hónapos.Most bújik ki az első.Már lehet érezni egy kicsit:)Nem sír,csak mostanában kicsit nyöszörgősebb.De éjszaka végig alszik.Napközben nem nagyon akar aludni,kicsit nyűgösködik,és ma este mértem 37 fok volt a hője.
2013. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

első: 10,5 hónap

második: 8,5 hónap

harmadik: 4 hónap


Mindegyik gyerekem szenvedett vele. A Dentinox kettőnek segített, egy utálta az ízét. Neki sokszor adtam Nurofent éjjelre, mert máshogy nem ment.


A nyűgösség mindre jellemző volt. Rágófogaknál pürésítenem kellett újra az ételt.

2013. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 6 éves lányomnak 5 hónaposan jött ki az első 2 foga-semmi előjele nem volt,max.annyi,hogy nyálazott mindig :-)A többi fogacska hasonlóképpen bújt ki,nem volt nyűgös sem.A huga most volt 13 hónapos,nincsen még egyetlen foga sem,már 1 hónapja szenvedünk,minden felé fehér már az ínye,de egyelőre nem tudja áttörni az ínyét....Az éjaszkák egyenlőek egy rémálommal,fél óránként ordítva ébred,és semmi nem használ.Nagyon bízok benne,hogy hamarosan lesz legalább egyetlen fogacska a szájában.
2013. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt mikor az alsó 2 egyszerre jött ki.rengeteg átsírt éjszaka nappali nyűgösség árán.azóta sem sokkal jobb sajna mindegyikkel megszenved:(
2013. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5 hónapos volt, egyszerre 2 bújt ki, de megszenvedte nagyon.

8 hónapos volt mikor még 2 kibújt.

2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5 hónapos. sztem olyan nincs, hogy észrevétlen.. nagyon meggyötri őket
2013. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5 hónaposan.most 10 hónapos 10 foggal.volt hogy egyszerre 4 jött...nem volt észrevétlen.sajnos egy cseppet sem.
2013. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!