Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig forraltátok...

Hány hónapos korig forraltátok a vizet a babátoknak?

Figyelt kérdés
Baba vizet kap,de ugye azt is fel kell forralni egy nap után.Sokszor nem fogy el egy nap alatt,igy már sokat kell forralni.Már nyolc hónapos.Kaphatja már simán,forralás nélkül a megmaradt vizet?
2013. ápr. 30. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
1 éves korig kell forralni.
2013. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sztem már kaphatja.úgyis mindent a szájába vesz nem? :-)

az én kisfiam 10 hónapos,bár még mindig Szentkirályi ásványvizet kap,de ő 600 ml-t megiszik egy nap simán,+ a tápit is azzal csinálom,egy üveggel elpusztít.:-) de a babavíznek egyébkén nincs értelme,mert ugyanannyi benne az ásványi anyag mint a sima pl szentkirályiban,ez a babavíz csak átverés.Vedd meg az ugyanolyat,kisebb kiszerelésben,dupla áron...

2013. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb. fél éves koráig forraltam a csapvizet. (nálunk nagyon jó minőségű a víz)
2013. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez kimaradt.

Fél évig anyatej, aztán ásványvíz, mindhárom gyerekkel.

2013. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 6 hónapos kora óta a sima Szentkirályi ásványvizet issza a lányom, forralás és hűtőben tartás nélkül...úgy, hogy az egy üveg nagyjából el is fogy a nap végére. Régebben a megmaradt mennyiséget megittuk mi, de már pár hónapja ezzel se nagyon foglalkozom, másfél nap alatt tuti elmegy (tápszerrel együtt persze),13 hónapos most egyébként.

És soha nem volt semmi gond belőle!

Szóval simán mehet forralgatás nélkül neki mondjuk az Szentkirályi ásványvíz!

2013. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos koráig forraltam neki a csapvizet, azaz kb 1 hete màr nem! Minden oké!
2013. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sosem forraltam, mert 6 hós koráig csak anyatejezett, utána pedig babavizet kapott, azt akkor már nem forraltam.
2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!