Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még kiskádban fürdik a...

Ha még kiskádban fürdik a babád, hogy oldjátok meg a kiöntést?

Figyelt kérdés
Már ha a szobában van a kád.
2013. ápr. 30. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan kicsi a fürdő, kb 2x1 négyzetméter. Legbelül van egy zuhanytálca, kifelé rögtön előtte a WC, mellette pedig egy pici mosdó. Az nekünk sajnos csak álom, hogy a mosógép elfér a fürdőben. Majd egyszer ha sikerül elköltöznünk, talán.
2013. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi sem férünk a fürdőbe, én beleengedem a konyhában a vizet, apa beviszi, aztán ha elaludt a fiunk, apa kiviszi és kiönti.
2013. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szobában fürdetek.

Miért nem a kádba teszem a kiskádat?

Mert ahhoz magas a kád fala, hogy térdelve beleérjek, hajolni meg nem fogok, hogy tönkretegyem a hátam.

a szobában leteszem az ágyra a kádat, letérdelek és kényelmesen meg tudom fürdetni a gyereket.

Ha már nagyobb lesz és kipancsolja a vizet, muszáj leszek áttérni a fürdőszobára, de amíg lehet húzom.

2013. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én a nagy kádba beleteszem a kicsit és így fürdetem a kislányom. Szóval így egyszerű a dolgom, megdöntöm a kis kádat és kiöntöm a nagyba a vizet :)!
2013. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Leeresztős a kiskád és a felmosó vödörbe engedem ,mert ahhoz pont jó az a víz és azzal is spórolok.

Ha zuhanyzótok van és már stabilan tud ülni ,vehettek dézsát és abban fürödhet.Nekem kényelmetlen lenne a szobában.

2013. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az értetlenkedőknek: sokan pl. azért fürdetik a babát a szobában, mert a fürdőszobában nincs hova kitenni a babát, amikor kiveszik a kádból, vagy túl hideg a fürdőszoba. Mi a nagyobbik kisfiunkat a szobájában fürdettük addig, amíg elég stabilan nem ült ahhoz, hogy a nagykádban fürödjön.

A kisebbik már másik lakásba született, ott egy farácsot tettünk a fürdőkádra, arra a kiskádat, és a mosógépre tettük pelenkázólapra a törölközőjét.

2013. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert a lakásban 15 fok volt, a fürdő és a szoba meg rohadt messze egymástól. Nem akartuk, hogy megfázzon a kicsi, míg behozzuk. Ja, és térdelni sem szeretek, ezért állványon van a kiskád.
2013. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!