Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki együtt fürdik a babával:...

Aki együtt fürdik a babával: nem volt nyafogás, amikor utána megist a kiskádban kellett fürdenie?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiunk, és annyira imád pancsolni, hogy úgy gondoltuk, kipróbálja velem vagy apukájával a nagykádat. De eszembe jutott, hogy utána talán "csalódott" lesz, ha megint a babakádban kell fürdenie. Ami már enyhén szűkös neki (szép hosszú baba :-)), alig fér el benne, pancsolás közben gyakorlatilag a kád oldalát rugdossa... :-)

Köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

De hát nem kell visszatenni a kiskádba:DFürödj vele amíg nem tud ülni,utána meg már simán tudsz úgy is,hogy nem vagy vele,vagy te vagy a párod:)Legalábbis szerintem:D

A mi kislányunk még nincs velünk,de én 3 hónapos korától szeretném ha velünk fürdene:)

Ada és Abi

2009. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gondom vele, hogy szerintem amíg nem tud ülni, addig kétemberes a dolog, mert kell valaki kádon kívül, aki kihalássza a Törpét. :-)
2009. okt. 30. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb. másfél hónapig a nagy kádban fürdettem (a kicsi rövid volt már fekve, de még ülni nem tudott addig), aztán mikor már ült, akkor visszatértünk mi a kis kádhoz, mert még idétlen, és folyton olyan mutatványokat csinál, hogy a fejét beverné a nagy kádban. (forgolódik ülve, aztán elveszíti az egyensúlyát, és akkorákat borul, hogy csak!)


Semmi gond nem volt belőle.


Nyugodtan próbálgassátok, hogy hogyan lenne mindenkinek a legjobb a fürdetés!

2009. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 30. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi hol a kádban, hol a kiskádjában fürdetjük, persze, előbb-utóbb a nagy kád lesz a befutó. Semmi nyafogás, semmi hiszti. Sokkal rugalmasabbak, mint gondolnád.
2009. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!