Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes a babakádból...

Mikor érdemes a babakádból áttérni a rendes kád használatára? Kisfiam most 9,5 hónapos, és folyton álló helyzetbe akarja hozni magát, most már az állványos kádban is, azelőtt szépen csücsült.

Figyelt kérdés

Lehet kapni tappancsos babaültetőket kádba, meg csúszásgátló betéteket - ezek közül érdemes valamit venni, ha igen hol (Bp) és kb. mennyibe kerül?

Bele lehet tenni rögtön egyedül vagy valakinek be kell vele ülnie? - mert ha én is beülök hogy oldjuk meg a kiszállást törülközést?



#babafürdetés #babát a kádba
2013. máj. 1. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen már nyugodtan lehet nagy kádban fürdeni. Lehet kapni csúszásgátló betétet bármelyik nagyobb áruházban, az árát nem tudom, de nem egy nagy összeg, mindenképp érdemes.

A mienk az első pár alkalommal félt,de hamar megbarátkozott vele. Soha nem ültünk be vele.

2013. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk fél éves kora óta ül a gyerek, ezért a nagy kádban fürdött, mindig beraktam az apja mellé!!!

Ha nem volt itthon, akkor vagy velem fürdött a nagy kádban, akkor elő b én kiszálltam, ott megtörölköztem, utánna pedig őt vettem ki, vagy egyedül fürdött.

Felesleges a csúszásgátló a kádba, egy nagy törölköző kell a kád aljára, akkor Tuti nem csúszik!!!

2013. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiaim mindig is a nagy kádban fürödtek, sose volt babakádunk. Szóval simán átrakhatod.
2013. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 1. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!