Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor raktátok járókába a...

Ti mikor raktátok járókába a babátokat?

Figyelt kérdés

4 hós a babám,és tegnap kaptunk egy fa járókát.

Belerakjam már?Érdemes?Hasznos volt?


2013. máj. 1. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk, 1× raktam bele, de nem tetszett! Így nem használtam! Sokkal jobb volt így! :)1
2013. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 honapos volt a lanyom, amikor osszeszereltuk neki a jarokat. O imadja, nagyon jol el van benne. Nem bantam meg, hogy osszeraktuk. Es a mozgasfejlodesenek is nagyon jot tett. Mind a negy sarokba kulonfele kepessegfejleszto jatekot tettem be, a kisebb jatekokat pedig mindig valtoztatom neki. Nagyon lekoti, es eleg erosen motivalt igy a kuszasra. Persze nem egesz nap van benne.
2013. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-4 hónapos koráig rengeteget volt benne, mikor hátról hasra fordult akkor inkább földre raktam. Azóta nem volt benne, most 5 hónapos. De mikor majd mászik megint használjuk, ha el kell mennem pisilni vagy ilyesmi, biztonságba helyezzem.
2013. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!