Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák segítséget kérnék,...

Anyukák segítséget kérnék, mit adjak fél éves lányomnak uzsonnára?

Figyelt kérdés
AZért van ezzel problémám, mert eddig húsos főzeléket kapott uzsonnára, de most átvariáltam az étrendjét, és a húsos főzeléket délben kapja, de nem tudom így mit adhatok neki uzsonnára. A gyümölcsöt kapja tízóraira éppen azért hogy ne lakjon olyankor jól, mert akkor meg az ebéd nem kell neki és az egész elcsúszik. Ti mit adtok ekkora babátoknak uzsira?
2009. szept. 28. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tápszert, v anyatejet. de ha ennyire sietsz, akkor adhatsz neki tejpépet pl.
2009. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálunk meg úgy van, hogy délelőtt van anyatejci, aztán délben főzi, aztán pici tejci, aztán kapja a gyümit délután, sztán megint tejci, este meg tejpép tejcivel.

Szerintem adhatsz neki te is tejpépet egy kis gyümölccsel.

üdv: 6,5 hós anyukája

2009. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy gyümi+tepép vagy tápszer. Én sokszor 2x adok gyümölcsöt.
2009. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kedves Első! Sehova nem sietek csupán arról van szó, hogy mikor uzsonnára húsos főzeléket adtam, vacsorára nem ette meg a tápszert. Gondolom jól eltelt vele. Ezért át tettem sz ebédre a főzeléket, de ezt le is írtam a kérdésemben...
2009. szept. 28. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
elolvastam a kérdésedet, és meg12ttértettem. én arra ért
2009. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, a kisfiam belenyúlt:) szóval elolvastam és megértettem amit írtál. a sietséget arra értettem, h miért akarsz kiváltani még 1 kajálást, ha akarsz egyáltalán. ennyi idősen nyugodtan kaphatna uzsira és vacsira anyatejet v tápszert.
2009. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Az en velemenyem is az ,hogy fel evesen nem kellene meg egy evest kivaltani,kaphatna tapszert,vagy ha anyatejes meg,akkor azt.
2009. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az én kislányom is féléves, ő még anyatejet kap uzsonnára is, és vacsorára is. Még húst sem adok neki ebédre, csak sima zöldségpürét.
2009. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lányom kezdettől fogva tápszeres, azért gondoltam hogy uzsonnára is ennivalót adok neki, nem tápszerrel tömöm. Nem tudom mennyi tápszert kell egyen egy ekkora gyerek, de azt hiszem maradok uzsonnára a tápszernél vagy tejpépnél. Köszönöm hogy írtatok.
2009. szept. 28. 09:50
 10/10 anonim ***** válasza:

szia, az én fiam is kezdettő fogva tápszeres sajna. Ő fél évesen úgy döntött nem kell a tápzer neki, és azóta is csakis reggel és késő este hajlandó megenni! Nálunk ez a menetrend:

reggeli: tápszer

tízórai: gyümölcs vagy joghurt keksszel, piskótával

ebéd: főzelék

uzsonna: tejpép

vacsora: főzelék

késői vacsi: tápszer

Most 10hós, de ez a menetrend van már fél éves kora óta. Szinte az összes tápszert kipróbáltuk, napi max 200-250ml-eszik meg belőle összesen reggel és este.

A tejpépeket nagyon szereti, elég sokféle van, én heti 2dobozzal veszek így tudom variálni az ízeket, és szerintem uzsira elég laktató is.

2009. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!