Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem elég a 130?

Ha nem elég a 130?

Figyelt kérdés
A kisbabánk most lesz 6 hetes, és eddig 130 grammokat evett. 4,5 kiló körül van, naponta 6x-7x eszik anyatejet és tápszert vegyesen, cumisüvegből mindkettőt. Kevés a tejem, és nem mindig sikerül lefejni 130-at, ilyenkor kb. fele-fele alapon adom, 2 cumisüvegből, ami nem nagyon jön be, mert a szünet miatt, amíg kicserélem az üvegeket, megszakad az ütem :) A lényeg, hogy amikor elfogy a 130 gramm, még kér. Ez ma sűrűbben fordult elő. Arra gondoltam, hogy innentől kezdve próbálkozom a 150 grammal, csak nem tudom, az nem sok-e már? Nem szeretném túletetni, de azt sem szeretném, ha éhezne.. mit tegyek? Vagy Ti mit tettetek hasonló helyzetben?
2013. máj. 1. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a gyerekorvossal, mert már most is nagyon sokat eszik. Én nem merném az orvos jóváhagyása nélkül még jobban emelni az adagját.
2013. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!