Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet utólag valami baja...

Lehet utólag valami baja 17hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

Ma este pancsi előtt játék közben hasra esett és az orrnyerge belilult meg egy ici pici vér is kibukkant mindkét orrlukából, én nagyon bepánikoltam mert azt hittem eltört :( autóba ültünk és elmentünk a tőlünk 30km-re lévő balesetire.Ott az orvos csak rá nézet és azt mondta semmi baja nem röntgeneznek ilyen kicsi babát mert felesleges is lenne,(pedig már voltunk koponya röntgenen mikor elindult 11hónaposan mert akkor is elesett) ha eltört majd összeforr menjünk haza és vigyázzunk rá ennyi.

Most békésen alszik de aggódom mert azt olvastam ha bevérzik az orrüreg akkor elfertőződhet.Szerintetek megnyugodhatok?


2013. máj. 2. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem lennék nyugodt. Legalább a légzésfigyelőt alá tenném.
2013. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodt én sem lennék, minden bizonnyal egész éjjel figyelném, ôriznem, pedig valószínûleg semmi baja nem lesz, de mi anyukák már csak ilyenek vagyunk.

Mindenesetre döbbenetes, hogy a doki meg sem vizsgálta?! Gyerekkórházban voltatok? Én az aggódásommal és a temperamentumommal nem hagytam volna, tuti kiverem a balhét.

2013. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kézzel végig tapogatta akkor fel tudta mérni van e komolyabb gond ha nem érez semmit igaza volt hogy nem röntgenezte meg feleslegesen, embernél sem teszik, ha tapogatásra rendben van. Ha figyeled az nem árt de nagy valószinűséggel semmi baja.
2013. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én annyira kikészültem mikor megláttam a lila orrocskáját hogy minden erőm elment a veszekedéstől pedig nagy szám van de a párom nem hagyta annyiban amíg legalább meg nem tapogatta a doki a kicsi orrát ,nem gyerek kórház itt nincs olyan van gyerek osztály de onnan küldtek telefonon a balesetire egész éjjel mellettem volt és figyeltem őt hála égnek semmi baja csak kicsit nehezen szelel neki gondolom a duzzanattól a lila folton kivűl semmi nem látszik rajta picit érzékeny neki de jó kedve van egész nap.
2013. máj. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!