Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátok mit eszik...

10 hónapos babátok mit eszik reggelire?

Figyelt kérdés
Az enyém eddig minden reggel szinte megállás nélkül megivott 200 ml tápszert és most hirtelen már nem kell neki.
2013. máj. 2. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam már jó pár hónapja nem fogadja el a tápszert. Reggelire és vacsorára Milumil Sinemilt adok neki gyümölccsel. Ezt nagyon szereti és laktatóbb is, mint a tápszer.
2013. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz mi még anyatejesek vagyunk, de az reggel annyira nem megy. Így kap 100-150 anyatejet és amennyi tejpépet megeszik utána (az változó).
2013. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz még csak 7 hónapos de 4 hónapos kora óta nem fogadja el a tápszert.


Reggeli: elkészítek kb 100-120 ml tápszert és besűrítem különböző ízű tejépépekkel


Tízórai: babajoghurt


Ebéd: valamilyen zöldséges húsos főzelék


Uzsonna: valamilyen gyümölcs gabonával (rizspép, zabkása, köleskása)


Vacsora: szintén az elkészített tápszert sűrítem be sinlaccal vagy sinemillel, tápláló és laktató

2013. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos, de mi csak szopizunk reggel, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék husival vagy sajttal+szopi, uzsi Sinemil+ gyümi vagy zöldség este szopi, illetve ha napközben kér, akkor igény szerint szoptatom. A tejterméket most kezdjük bevezetni, jövő héten kap joghurtot először.
2013. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most 15 hónapos, de 10 hónaposan kb így volt:

napi 6szor szopi, minden étkezés előtt, plusz esti alvás előtt, plusz:

reggeli és vacsora: sinemil vagy egyéb gabonapép gyümölccsel,

tízórai és uzsonna: sinemil gyümölcslével vagy vízzel iható állagúan

ebéd: zöldség gabonával, hússal


8-9 hónapos kora óta igyekeztem arra szoktatni, hogy velünk egyen, és mivel mi 3szor eszünk, úgy alakítottam, hogy az legyen a főétkezés neki is, mint nekünk. Mostanra ez teljesen beállt.

2013. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!