Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Segítségetekre lenne...

Anyukák! Segítségetekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Kislányom 13 hónapos egy hónappal ezelőtt jött ez a dolog,hogy csak úgy hajlandó menni,ha közben fogja az egyik kezével a kezünket! Pedig előtte már megtett önállóan 8 lépést is! Most meg csak így hajlandó járni! Ha nem csinálom ezt vele,akkor mászik inkább! Önállóan áll már! Mit csináljunk? Nektek volt már ilyen? Mikor fog járni így önállóan szerintetek? Lehet,hogy nagy hülyeséget csinltunk ezzel,hogy hagytuk magunkat? Segítsetek:(:(

2013. máj. 2. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is 13hónapos,nem csinálja ezt,de sztem ez nem ilyen nagy baj,nyugi! biztonságérzetre vágyik így érzi magát jól nincs ezzel semmi baj,nálunk a járás elején volt hasonló,ő is gyakrabban akarta fogni a kezünket,de szép lassan elengedtem neki és ment egyedül.de volt olyan is,hogy ha pl elesett akkor megint csak így akart járni.szerintem semmi baj ezzel,ha ennyire ragaszkodik hozzá akkor fogd még a kezét mondjuk egy hétig mindig dicsérd őt és lesz önbizalma bátorsága aztán egyedül is!nyugi :)
2013. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hihi :)


Az én fiam is ezt csinálta - pusztán, mert ő nagyon óvatos mindenben.

14 hónaposan indult el önállóan, úgy hogy nem adtam neki oda a kezem. Helyette kapott a kezébe egy papírzsepit kapaszkodónak :)

Annyiból szerencsés, hogy 1-2 nap alatt nagyon biztosan járt-kelt + rögtön futkározott!! Keveset esett.


Fiam mindent akkor kezdett, amikor az már tuti biztos volt. Viszont, ha elkezdte (késve), akkor azt tökéletesen :) Pl. önálló lépcsőzés, kanállal evés...stb.


13 hónapos? Csaknem ő is Halak? :)

2013. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiam kos,ha tőlem kérdezted :) igazi hamisítatlan kos fiú... :) az óvatosság mint olyan nem ismert nála sajna
2013. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) mindenki lehurrofott,hogy nagy bajt csinálok ezzel:(:( megnyugtattatok!!

Én kislányom Kos:) 2012 03 31.-én született!

2013. máj. 2. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz bajt :) - nem 8 hónapos gyereket ráncigálsz a 2 kezénél fogva :) Gondolom, te is érzed, hogy ő vezet téged, nem te őt.


A Halakra jellemző ez az óvatos bátortalanság (fiamon tisztán látszik), a Kosra valóban nem :)


2. voltam

2013. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!