Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos babaval vallalnat...

Hany honapos babaval vallalnatok be eloszor egy hosszu (wellness) hetveget?

Figyelt kérdés
Majus vegen fogok szulni. 1. baba, abszolut nem tudom, hogy mikor lehet/szabad menni eloszor. De gondolom tobb mindentol is fugg. Ti mikor voltatok eloszor? Nyilvan 1-2 napra gondolok, nem 1 hetre.
2013. máj. 2. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk a fél évessel, már ő is élvezte a fürdőzést.
2013. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha teheted addig menj míg nem tudj járni mert utána az már minden csak nem wellness meg pihenés
2013. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

3 hós kor alatt ilyen helyeket feljetsd el.

6 hós kortól szerintem már lehet menni.


Mi 3 hós kortól mentünk vele meszsire, de elsö idökben nagyszülökhöz csak (500-1000km-re laknak). Majd kb 8 hós volt mikor elöször hotelben aludtunk. 14 hósan meg maldív szigeteken voltunk vele.

2013. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

7 hónapos volt, amikor először voltunk, 9 hós mikor másodjára mentünk (igaz decemberi a fiam). Közel 1,5 éves volt a harmadik alkalommal. Az utolsó volt a legfárasztóbb, mert nem sokkal előtte kezdett járni, így mindig követni kellett. Az etetőszékben addig volt csak el, míg etettem, utána már menni akart... Egyszerre nem is nagyon ültünk az asztalnál.

Az előző pihenéseknél nézelődött, pancsolt. Nem volt megterhelő.


A 6 hós kort én is megvárnám, addig az immunrendszere megerősödik, a hasfájós korszaknak vége, ritkábban eszik.


Ha addig nem akarsz várni, a 3 hónapot azért várd meg. Lehetőleg olyan helyre menjetek ami bababarát, és egy épületen belül van minden.


Nekünk van utazóágyunk, és abba is beleszoktattuk utazás előtt mindig, hogy tudja, az az övé, és jól aludjon.


Jövő héten megyünk már 2 gyerkőccel 3 napra, a kicsi 8,5 hónapos.

2013. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 10 hónapos volt, amikor voltunk 3 napra. Az első nap, amikor utaztunk, nagyon jól telt. Az éjszakát is végigaludta, csak sokkal hamarabb kelt, mint itthon szokott. Emiatt, és mert annyira érdekes volt minden, hogy napközben se nagyon akart aludni, a második nap már jóval húzósabb volt, de még elment. Viszont a harmadik napra úgy elfáradt, hogy az már egy rémálom volt. Szinte az egész 5 órás utat végignyűglődte, ordította hazafelé, aludni se bírt már, olyan fáradt volt.
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk 4 hósan volt először lehetőségünk menni, mentünk is, de akkor nem hosszú hétvégére hanem egyből 2 hétre (belföldön), nem volt semmi gond. Sógornőmék 6 hetessel voltak hosszú hétvégén, szintén semmi gond nem volt. De szerintem ez babafüggő is.
2013. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én augusztus végén (3 hónapos lesz a baba) szeretnék elmenni, de ez még csak terv, nem lehet tudni, hogy addig hogy fognak alakulni a dolgok.
2013. máj. 2. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán menjetek!:) Mi is mentünk,és 3 hónapos volt a kicsink. Ő észre sem vette hogy n3m otthon vagyunk. Természetesen fontos, hogy bababarát helyet væasszatok.
2013. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most 9 hetes a kisfiunk én már mennék, 6 hetet miattad is ki kell várni mert addig a fertőzés veszély miatt nem fürödhetsz, úgy meg mi értelme....pont most nézem hol van babaúszás és sztem jövő héten megyünk is:-)
2013. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi 5 hónapossal voltunk először azt még nagyon nem élvezte, úgyhogy felváltva fürödtünka a nagytesóval apa meg én. aztán 11 hónaposan repülővel mentünk nyaralni, az már nagyon bejött neki.
2013. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!