Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok 3. babát?

Vállalnátok 3. babát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Semmi szín alatt. Ismerem az anyagi lehetőségeinket, és a két meglévővel kapcsolatos vágyainkat, meg a szakmai kihívásainkat - ebbe nem fér bele 3. gyermek. De nem is vágynék rá, ha lenne is lehetőség. Túl nagy lenne a nyüzsgés. Ahhoz képest, hogy egyke voltam, már a 2 gyermek megszülése is előrelépés. De ezt mindenki maga tudja. Van, akinek 20 gyermeke van, és boldogok, más megelégszik egy gyermekkel. A fő, hogy a szülők kiegyensúlyozottak legyenek a neveléshez.
2012. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én igen. És fogok is, csak a kicsi még csak 4 hónapos.

Nagyon szeretek terhes lenni minden nyűgével együtt. Nagyon szeretem a már meglevő gyerekeimet is és pont emiatt csak 3 lesz. Bár a férjem 4et szeretne. Mindkettőnknek 3 testvére van.

2012. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

igen

most várjuk második babót és ha lehetöség nyílik rá jöhet mjad a harmadik baba 2 év mulva

se többet se kevesebbet nem szeretnénk

hiszen a régi közmondás helyénvaló

egy helyettesíti az apát egy az anyát és a harmadik az utód

2012. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vállaltunk, hisz 3fiam van.
2012. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! Nekünk 2 az a gyereklétszám,akit még biztonsággal, tisztességgel fel tudunk nevelni egy bizonyos színvonalon!
2012. nov. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen!
2012. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van, 3 éve nem alszom, elfáradtam. Nincs erőm még egyre, hiába szimpatikus a 3 gyerek gondolata.
2012. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!