Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában változott...

Mennyi idős korában változott meg a babátok szemszíne kékről-bármi másra - ha megváltozott egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mikor alakul ki a végleges, vagy nagyjából végleges szemszín?
2009. szept. 28. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kék szemmel született, most nyolc hónapos és már nem kék inkább barnás árnyalatú a színe.
2009. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából 2 évesig simán változhat!

Mindkét fiam kék szemű volt, apa is az én barna.

A nagynak teljesen barna a szeme, a kicsinek elkezdett barnulni 8 hósan most 15 hós és zöldes a szeme.

Még lehet ebből is barna. :)

Unokatesónknak 17 hónapos kislány eddig tök kék szeme volt, most kezdett barnulni.

2009. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A férjem szeme középkék, enyém barna. A nagyobbik gyerekünk szeme születéskor sötétkék volt, azután egyre jobban világosodott, most már iskolás, de senkinek a családban nem volt ennyire világoskék szeme!

A fiunk nagyon sötétkék szemmel született és kb egy éves kora óta nem változott tovább a szeme színe. Olyan sötét barna, szinte már fekete, ilyen sem volt senkinek a családban tudtommal.

Nagyon fura, ha nem tudnánk, hogy a mieink és nem hasonlítanának annyira egymásra, el sem hinnénk, hogy testvérek. :)

Nemsokára megszületik a harmadik gyermekünk, a szeme színére vagyunk a legkíváncsibbak, hogy neki majd milyen lesz. :) Persze amúgy is nagyon-nagyon várjuk, hogy megérkezzen!

2009. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A babám 3 hónapos,de már barna a szeme,kékkel született.
2009. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak kék szeme van, de senkinek sincs a családban ilyen színű szeme. Már elmúlt 9 hónapos, de még mindig gyönyörű élénk kék. Ő egyébként zöld szemmel született. Kíváncsi vagyok meddig marad így:))
2009. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak három hónaposan kezdett zöldülni, most 13 hónapos és szürkészöld mint az apjáé. Unokatesóm fiának három hónaposan már látszott, hogy barna lesz, sógornőm fiának is három hósan kezdett világosodni, 13 hónapos és világoskék is maradt a szeme.
2009. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!