Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom megtanítani újra...

Hogyan tudom megtanítani újra egyedül elaludni a 13hós kislányom?

Figyelt kérdés

Az eddig egyedül elalvó, éjjelt átalvó babám egyik napról a másikra(kb egy hete) nem tud egyedül elaludni se éjjel se nappal, csak ha ott ülök az ágya mellett. Éjszaka is többször felsír. Ha bemegyek elhallgat, kijövök sír. Van, h éjszaka vagy hajnaltájt ágyastól áthozzuk a szobánkba.

Hogyan tudnánk elérni, h ismét képes legyen egyedül elaludni,és éjjel is nyugodtan aludni?

Hogyan tudjátok eldönteni, h a fogzás vagy a szep.szorongás miatt nem alszik a babátok(akire ez már jellemző lehet)?


2009. szept. 28. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

nem változott valalmi az elmúlt 1 héten, valami kis apróság ami nektek fel se tűnt? Nem ott van a plüsse vagy ilyenek...

Ha ez kizárva lehet, hogy a foga jön, adj neki esténként viburcol kúpot mondjuk 1 hétig, ha nem változik akko passz.

2009. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aludj jól, gyermekem. c könyv... és amennyit már ajánlottam, igazán kaphatnék egy kis jutalékot is a szerzőtől... nekünk nagyon bevált.

Nem msot tanult meg menni? Az új testi funkciók megzavarhatják a babát. Ha a foga, azt látod, az ínyén, hogy jön, ha anyás, akkor nappal is anyás...

Amúgy szerintem mindegy, ha nem alszik megkeseríti az éjjeleket így is, úgy is...

2009. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!