Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyerekeddel...

1 év körüli gyerekeddel mennyit vagy aktívan?

Figyelt kérdés
úgy értem ki mikor olvas hallgat zenét bármi tehát ki mikor törődik magával? 1 nap alatt mennyi időt foglalkozol magaddal? Rossz anya az aki mondjuk ha játszik a gyereke akkor elfoglalja magát? De bármikor "elérhető" a számára? Segít neki, megdicséri stb?
2013. máj. 2. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó ha az ember magával törődik vagy csinálja a háztartást amíg a gyerek elvan, semmi rossz nincs ebbe. én is ilyen vagyok amíg játszik teszek veszek ha kellek ott vagyok. persze van mikor hiába akarja nem érek rá mert épp pl főzök. olyankor van egy kis hiszti aztán megunja és feltalálja magát.
2013. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt hogy mindemellett leülök vele játszani mondókázni elmegyünk sétálni stb. változó mikor mennyit játszunk épp ahogy kijön a lépés.
2013. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én "sajnos" egész napot aktívan vele töltöm mert 3 percig sincs el egyedül. Pedig nem is egyke gyerek van már egy 4 éves. Vele nagyon könnyű volt (a rosszabb napokat leszámítva) 1,5-2 órát is elmatatott magában. Szerintem így volna az ideális, hogy anya is tudja csinálni a dolgát meg a gyerek is jól érzi magát. Ha kell odamész, odaadod neki vagy épp elveszed tőle, rászólsz vagy megdicséred. Örülj ha ilyen gyereked van nehogy leszoktasd erről!
2013. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakorlatilag az egész napot vele töltöm, amíg alszik tudok "magamra figyelni", pld számítógép, vagy ha férjem, anyósom játszik vele. Igyekszem úgy szervezni, hogy a házimunkát nézze, és neki az is játék, pld amíg főzök vagy a hátamra van kötve, vagy játszik a fiókban lévő nem veszélyes dolgokkal. Ritkán van el nélkülem 3 méternél messzebb tőlem.
2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm csak néha lelkiismeret furdalásom volt emiatt.férjem szerint minden ok és hagyni kell őt had legyen el magában is ha épp úgy jó..
2013. máj. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!