Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borsót hogyan adjátok a...

A borsót hogyan adjátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Ki kell nyomni a héjából,és aztán csak összetöritek?
2013. máj. 2. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy ahogy van törtem össze valami más zöldséggel együtt, magába nem nagyon adtam, nehogy fájjon a hasa, meg akkor nem is ette meg,csak egyéves kora után.
2013. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg mondom őszintén 1 éves koráig, ha zöldborsót adtam neki, az üveges volt. A héjából ki kell passzírozni, a héját nem eheti meg. Nem kis munka:)
2013. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En elso alkalommal megparoltam, aztan osszetortem es szuron atpasziroztam. Na ennel a pintnal elegem is lett. :-)

Azota csak parolom es teljesen pepesre turmixolom.

Soha nem volt semmi baja tole. Utana mondta a nagynenem hogy azert faj a babak pocakja a vorso hejatol mert celofan szeru hejdarabokat nem tudjak meg megemeszteni. Viszont ha szetturmixolod akkor ez a veszely nem all fenn.

2013. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!