Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tablettás D-vitamint hogy...

A tablettás D-vitamint hogy adjátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Jó úgy, hogy beleteszem neki a teába? Kb 1 decibe.
2013. ápr. 4. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
teblettást teába? Mekkora a gyerek, ennyi idősen cseppeket szoktak kapni, egyébként teába nem jó, mert olyanba kell rakni amiben van zsír.
2013. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos múlt a fiam. Nem értem miért ilyet adott a védőnőnk, azt mondta, hogy most már ez van. Azt mondta hogy az első kanál főzelékbe kell tenni, vagy egy kis kanál teába, előtte össze kell törni. De nem igazán értem hogy. Zúzzam össze?
2013. ápr. 4. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni a Vigantolt, vegyél inkább azt.
2013. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig azt kaptunk, de most valamiért tablettát kaptunk.
2013. ápr. 4. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet recept nélkül is venni ,ár d vitamon cseppet a patikában 1300ft, szerintem vedd meg azt. Fiam 2 éves de ugyan úgy a cseppeket kapja.
2013. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Miután elolvastam a beteg tájékoztatóban hogy a tablettás 3 éves kor felett adható, én is erre az elhatározásra jutottam. :)
2013. ápr. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!