Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok/hagyjátok sírni...

Ti hagynátok/hagyjátok sírni egy 6 hetes babát elalvás előtt?

Figyelt kérdés
A kisbabánk holnap lesz 6 hetes, és eddig az esti etetésnél szépen bealudt, vártam kicsit, majd betettem az ágyába. Tegnap óta az van, hogy bár bealszik, pár perc után elkezd sírni. Kicsit várok, énekelgetek neki, megint bealszik pár percre, aztán megint éber lesz, és folytatódik a sírás. Van egy hintája, amit nagyon szeret, néha abban is bealszik. Már azt is próbáltuk, de este abban sem alszik el. Már azt is próbáltam, hogy beteszem az ágyába, és hagyom sírni, de 5 perc után megszakad a szívem, és próbálok mindent elölről. Ti mit csináltatok hasonló helyzetben?
2013. máj. 2. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

enyém is 6 hetes

és csak kézben alszik el,leginkább az enyémben

én nem hagyom sírni

2013. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és Nálatok mindig így volt? hogy kézben aludt el?
2013. máj. 2. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az okát kell megkeresni nem sírni hagyni. Elég neki a tejed?? 6 hetesen lehet növekedési ugrása.
2013. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én hagytam sírni így tanulta meg hogy egyedül kell elaludnia.

És mielott irnak sokan igenis szeretem a fiamat de nem allapot hogy mindig elringassa alvas előtt neki sem lenne kenyelmes.

Pár nap alatt megtanulta ugyhogy igenis colt hatasa azota minden siras neluk vacsi böfi utan betesszük az agyaba es magatol elalszik azota eltelt 6hónap


Amikor nagyon sírt oda mentem hozza de ki nem vettem...

2013. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
most emeltem neki az adagot. Nyilván nem akarom sírni hagyni, csak ezt is kipróbáltam, mert ezt is javasolták. és ha növekedési ugrása van, akkor lehet, hogy nehezebben is alszik el?
2013. máj. 2. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám sírni. Az enyémnek ilyenkor kezdődött a kólikás időszaka...
2013. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4

Hallgasd meg, tanulságos.

2013. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En soha nem hagytam hogy sirjon a kislanyom, pedig bizony nekunk is voltak nehezebb esteink. De o csak igy tudja jelezni, ha valami neki nem jo. Ilyenkor sokszor hasra tettem a karomon es ugy setaltam vele, a labat tornaztattam, pocijat massziroztam, megneztem nem fazik-e, nincs-e melege. Es megerte, mert 2 honapos koratol kezdve viszont vegigalussza az ejszakakat. Az elso idoszak kicist macerasabb, de ugyesen csinalod, hogy figyelsz a jelzesekre es nem hagyod figyelmen kivul. (siras)
2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4! Azt kívánom, sírj te napokig, és senki ne vígasztaljon! A gyerek nem egy elvégzett házimunka, hogy ha ksz vagyok vele le van tudva, megetettem, megfürdettem, 5 perc szeretet és mostmár aludj, én végeztem veled! Mi bajod egy kis ringatással? Te vajon mindig elalszol azonnal lefekvés utan? 6 hetesen biztosan oka van annak, ha sír, mivel beszélni nem tud, így kommunikal. Fájhat a hasa, zavarjavalami, éhes, vagy eyszerűen csak szeret:-) ringatsd, élvezd ki, hogy ringathatod! Soha többé az életben nem lehetünk ilyen közel a gyermekünkhöz, mint ebben az időszakban....
2013. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Nagyon érdekes volt!
2013. máj. 2. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!