Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezd el sírni szopi közben?

Miért kezd el sírni szopi közben?

Figyelt kérdés
16 hetes kisfiam kb. egy hete azt csinálja, hogy neki áll szopizni és úgy 2-3 perc után elkezd sírni, nem kell már neki a cicim. Ilyenkor átfordítom a másik cicimre abból is eszik egy kicsit majd ismét sír és onnantól már semmit nem eszik. Próbáltam másmiyen pózban szoptatni, büfiztetni de nem jött be egyik sem. Cumisüveget soha nem használtunk, hiába próbálom abból adni neki amit lefejek nem eszik belőle. Próbáltam pohárból és kanállal is adni de úgy fintorog mintha citromot nyomnék a szájába és kiköpi a tejet. Két szopi között nincs semmi baja, mosolygós baba de így hamar éhes is lesz és másfél-két óra múlva meg azért sír mert már megint éhes. Eddig be voltunk állva a 3-4 óránkénti evésre, ennyi idősen már sok szerintem, hogy ennyit legyen cicin.Félek, hogy nem fog rendesen gyarapodni. Mitől lehet ez?
2013. ápr. 29. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet fejlődési ugrás van. Ha kér cicit,szoptasd meg, mert a gyakori szopikkal állítja be a tejmennyiséget. Lehet, hogy éhes még azért sír. Pár nap alatt beáll újra a 3-4 órás etetés. Nálunk is volt ilyen.
2013. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Én Fiam mikor kicsi volt azért sírt szopi közbe (és csak hetek múlva jöttem rá), mert annyira jött a ciciből a tej, hogy nem győzte nyelni, és gondolom ez kellemetlen érzés volt neki. Így amikor éreztem h nagyon tele van, lefejtem egy kicsit szopi elött.
2013. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!