Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám kb 2 hete...

Szintiatina kérdése:

5 hetes babám kb 2 hete minden este fürdetés után eszik és sír egy jó 2-3 órát. Persze nem folyamatosan olyan mintha nyűgös lenne de normálisan alszik napközben. Miért lehet ez? Rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

egyébként tápszeres. 170 ml eszik 4-5 óránként ha ez segít.

köszönöm.



2013. máj. 2. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasfájás esetleg?
2013. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:

hasfájás arra gondoltam én is :(


Kólikás hasfájás: [link]

2013. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tuti hogy hasfájás..Használj valami hasfájás szert.Nekünk az Infacol jött be a lányomnál is, meg a fiamnál is.Ne aggódj..nekem mind a 2 gyerekem ezt csinálta.Nálunk 2-3 hét alatt elmúlt hála az égnek.Mondjuk az elég durva volt mind a 2 esetbe.Simogasd, szeretgesd, érezze a közelséged.Próbáld tornáztatni a kis lábát, és az óramutató járásával megegyező irányba simogasd a pociját.

Kitartás!

:)

2013. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mondjuk ha 4-5 óránként 170ml-t döntesz bele (enyém 1 éven evett ennyit!!!) egy 5 hetes újszülöttbe akkor nem is csoda, hogy fáj a hasa :(

rengeteget adsz neki és nagyon ritkán! neki még 2-3 óránként kéne ennie fele ennyit...

2013. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlságosan elfáradt az esti programtól. A délutáni alvás után mennyi idő után próbálod altatni? Én azt javasolnám, hogy ilyenkor fektesd magadra, te pedig dőlj hátra egy kényelmes karosszékben. Hátha rajtad megnyugszik és elalszik. Vagy fektesd hasra és simogasd a hátát (ez hasfájás esetén is jó lehet, ha nem bukós). Legyen minél kevesebb zaj, fény, dúdolhatsz is neki halkan. Vagy még a monoton zajok is megnyugtathatják (hajszárító, szagelszívó).

Ha mégis pocakfájós lenne, próbáld ki a BioGaia cseppet.

2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk tejérzékenység derült ki, ugyanez volt, mint nálatok, csak igaz, az enyém már idősebb.

HA-s tápszert eszik?

Cumizik?

2013. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem sok neki ez a kaja. azt mondta az orvos hogy ez teljesen normális. egyébként németben élünk és nem minden tápszer van itt is mint otthon. Milupa:Aptamil 1-et adok neki. itt majdnem minden nap változik az időjárás. ma ideért az eső és semmi baja hála istennek. lehet érzékeny az időjárásra és azért fáj a hasa?
2013. máj. 3. 22:30
 8/8 A kérdező kommentje:
és nem szopik sajnos kezdetektől tápszeres.
2013. máj. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!