Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2 hetes. Eddig este...

Babám 2 hetes. Eddig este 7-kor fürdettem, de szerintem ezen változtatnom kellene. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam a változásra,mert 4-5 óra között szokott enni utána egy jó nagyot alszik és mindig ébresztgetni kell fürdéshez.Szerintem ez igy neki nagyon nem jó és én sajnálom is őt felébreszteni.Mit javasoltok mi lehetne az ideális időpont?ti hogy csináltátok?

2013. ápr. 6. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem babafüggő, sőt idővel változik is majd! Mi először 8kor fürdettünk mert úgy alakult aztán hamar elfáradt át kellett térnünk 7re. Figyeld a baba jelzéseit. Ébresztgetni szerintem ne ébresztgesd. Meddig alszik? Ha 8ig akkor fürdesd akkor. Ha nagyon sokáig akkor fürdesd 4kor ideiglenesen. Később változni fog.
2013. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bízd rá, egész egyszerűen ne ébreszd fel, majd felébred magától és akkor fürdessétek.
2013. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor fürdesd, amikor felébred. +- fél óra nem számít :)
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici, majd egy-két hónap múlva jobban beáll egy rendszer ebben. Én inkább úgy írnám, hogy este 7 és 8 között próbálnám fürdetni, mert mire jön a nyár, a jó idő, akkor túl korai lesz egy 6-7 órás fürdetés, tehát inkább arra próbálnám "beállítani", hogy a fent írt időpontban fürdessek. Fél órás csúszás nem gond.
2013. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!