Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tőle baja a gerincének?

Lehet tőle baja a gerincének?

Figyelt kérdés
Kaptunk kölcsön egy hintát, elektromosat, amit a kisbabánk nagyon szeret, és sokszor bealszik benne (naponta kb. 2x-3x). Azt szoktam csinálni, hogy ha látom, hogy elaludt, akkor olyan fél, 1 óra után kiveszem, és beteszem az ágyába. Szerintetek az alatt az idő alatt, amit a hintában tölt, lehet baja a gerincének? "Szólna", ha nem lenne kényelmes, ugye? Most töltötte a 6. hetet.
2013. máj. 3. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
az a baj,h nem tudom milyen hintára gondolsz,ami pihenőszék?
2013. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csináltam róla képet :)

[link]

2013. máj. 3. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a v.nő hogy max fél óra.
2013. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon édes baba. Vegyél egy bölcsőt. :)))
2013. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt bölcsőnk és nagyon jókat aludt benne a fiam. Akár 3 órát is. 2. voltam
2013. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, a bölcső jó ötlet!
2013. máj. 3. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz baja a gerincének, szerintem jelezné, ha nem lenne neki már kényelmes benne. Kislányom 4,5 hónapos kora óta hintázik benne, igaz, egyre ritkábban, de eleinte sokat aludt benne. Nem fosztottam meg tőle, ha neki így jó.
2013. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!