Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kicsit darabos az ennivalój...

Ha kicsit darabos az ennivalója a babámnak öklendezik tőle. Ez normális?

Figyelt kérdés
6.5 hónapos. 1 hónapja megy a hozzátáplálás. Az üveges gyümölccsel semmi baja, olyan híg mint a víz. de ha üveges főzeléket adok neki, az már sűrűbb, máris öklendezik. Nem is beszélve arról amit én készítek neki, turmixolom is meg paszírozom is mégis öklendezik tőle. Ez normális? Vagy csak még korai ezen ételek beveztése?
2013. máj. 2. 21:18
 1/5 Kerria ***** válasza:

Persze... egy hónappal a hozzátáplálás kezdetétől..szerintem még csak pépeset adj neki... teljesen furcsa ez a váltás! Mindent alaposan turmixolj össze!

- teljesen pépes 2 hónap

- darabkás 2 hónap

-darabos 2 hónap

nagyjából így add neki, akkor szépen hozzászokik

2013. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

a teljesen pépeset úgy értem, hogy nagyon nagyon homogén legyen...


És nyugodj meg, normális reakció ez a babától.

2013. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)! Akkor még kb 1 hónap és jöhet a darabos, ha a babám is úgy akarja :)
2013. máj. 2. 21:32
 4/5 Kerria ***** válasza:
Így-így. Jeleznek ők mindet, csak figyelni kell... :)
2013. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a fentiekkel

Az enyém még 8 hósan is öklendezett a darabostól. Van, aki lassabban halad, egy 6-7 hós még bőven ehet teljesen pépes ételt.

2013. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!