Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan becézed a gyerkőcödet?...

Hogyan becézed a gyerkőcödet? És most nem a névből eredő egyertelmű becenevekre gondolok

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 21:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
33%
1. vagyok... közben eszembe jutott, hogy mikor nyakig kakás, akkor kakablanka :)
2013. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Dundiégó, hústorony, szaros (így csak az apukája hívja), dundirundi, pufi fej, röfögős, öcsigombóc, most elrontottam szegénykémnek a hajvágást, úgy hogy most bilifej és frankenstein is. :D és még ezerféleképpen... minden nap kitalálok valami hülyeséget.


Egyébként Noel, nevéből adódoan Nolinak becézzük.

2013. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Ja, férjem még kis csokinak is hívja (ezt nem tudom honnan mert hófehér baba), amikor kakis akkor kakkalinó meg egyéb marhaságot.


Noel babás voltam.

2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
6 os vagyok a kicsit amikor kakás akkor büdös fickó,am kófic,am a nagy Mercédesz,a kicsi pedig Zsolt
2013. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
kiscsaj-nak hívjuk
2013. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Tündérmanó, Munyó, Cincus, Cincifinci, Babó, Nyuszifül, Gyöngyöspatak... :-))))
2013. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Lilinek hívják! egyébként Manófül, Rozi, Rozalinda, Lujzi, Kakamaris, Tündérlili (apuka Tündérlala)
2013. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Szaros, Gazember (mikor kerdem tole, hogy hol van Gazember, valasz ra: en vagyok Gazember-2.5 eves, kislany), Bogyo (mikor megkapta ezt a nevet, meg nem ismertuk a meset), Pumukli, mert egyik kedvence, es valahogy emlekeztet ra a huncutsagaival, Gombocartur, mert csokolade minden szinten:D a Nunusrol most szoktam le. Most hirtelen nem jut eszembe tobb.
2013. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Kisbendő, Csodabendő, Kiscsoda, Bogár, Csibebogár, Babók, Pocak, Kicsikincs, Kiscsáprágó, Minimanó, Mókamaki, mikor mi jön... :) Amir a neve egyébként.
2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Buksi, Mókuska, Gengszterpalánta (mikor zsiványkodik valamit), általában ezeket szoktam mondani neki, meg a nevét becézve: Sanci, Sancó.

Szoktam még Kicsimnek, Szivemnek hívni, mostanában Babát mondok neki (mert most ő is ezt mondja mindenre, és én mondom neki, hogy te vagy a baba).

2013. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!