Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilukasztatjátok a kislányotok...

Kilukasztatjátok a kislányotok fülét még a kórházban 1-2 naposan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha tudtam volna hogy megcsinálják igen kilyukasztattam volna.
2013. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Biztos, hogy nem. Amúgy sem tetszik a csecsemők fülében a fülbevaló. Azt szeretném követni, amit a szüleim csináltak, hogy amikor én kértem (olyan 4-5 éves koromban), akkor vittek el kilyukasztani. Az Ő teste, legyen az csinálva vele, amit ő szeretne, megadom neki a választási lehetőséget :)
2013. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Majd ő kilyukasztatja, ha akarja nagyobb korában.
2013. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem majd ha szeretne fülbevalot akor majd kap .
2013. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem, mi 4 hónapos korában lövettük ki.

Még így is pici hozzá, hogy elfelejtse.

4-5 évesen már megmarad fájdalmas emlékként, így megkíméltem ettől és mint lány, szinte 100%, hogy ő maga is kilyukasztattná, ha meg nem tetszik neki felnőttként majd nem hord fülbevalót.

2013. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a BCG oltással egyidőben megcsinálták a kórházban.
2013. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
5-ös: Mint írtam, nekem 4-5 évesen lövették ki a saját kérésemre, egyáltalán nem fájt :) Sőt, még kérdeztem is, hogy benn van-e már, mert nem éreztem semmit. A fül azon részén alig van érző ideg, az fáj a legkevésbé!
2013. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudtam volna h lehet akkor is megcsináltattam volna.
2013. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
nem. 3 hónapos volt.
2013. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszolkat! Látom valaki szépen lepontozott mindenkit. Nem is értem...én küldöm a zöld kezeket!

A férjem nagyon erölteti a lyukasztást. Mert akkor még nem fáj...hát én ezt nem hiszem :) Nekem 5 évesen lövette ki keresztanyám, ezt kértem szülinapomra, egy picit sem fájt.

Persze ha picit befújják érzéstelenitövel....

2013. máj. 4. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!