Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beteg volt a fiam, mára már...

Beteg volt a fiam, mára már jól van, de, többi lent? SOS

Figyelt kérdés

Pénteken voltunk az ügyeleten hányással, hasmenéssel a 14 hós fiammal, kapott daedalon kúpot, smecta-t normaflore-t.

Azt mondták, hogy ha nem javul 2 órán belül kórház, ha javul akkor diéta és ennyi.

Javult is, a hányás másnapra abbamaradt, viszont a hasmenése azóta is tart, napi egyszer van neki, de vagy víz állagú vagy nagyon pépes és sok. Elvigyem a háziorvoshoz vagy még próbálkozzunk diétával?



2013. ápr. 4. 09:26
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
Folyadék pótlásra figyelj,továbbra is diéta.Az sem baj ha nincs nagy étvágya,a lényeg hogy ne száradjon ki.
2013. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért kell ilyenkor kórházba menni főleg, illetve azért kell, hogy orvos lássa, mert a nagymértékű hányás és hasmenés kiszáradást okozhat.

Amúgy mit értesz a diéta alatt?

Tejet, tejterméket kapott? Mert ilyenkor azokat sem lehet. Mert a tej fokozza a hasmenést.

De ha kapja a Normaflore-t, amiből ilyenkor lehet kettőt is adni egy nap, ha mondjuk kekszet, főtt krumplit, rizst kap és sok folyadékot kap, de ennek ellenére sem múlik a hasmenés, akkor én lehet visszavinném, mert azért már lassan 1 hete tart.

2013. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyadék van, krumpli, rizs amit kap.
2013. ápr. 4. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hányás hasmenés az akkor 2 évesemnek. Kórház is volt, kólát kellett innia,nem sokat, de ez jó meg cukros is és kap tőle egy kis energiát. Meg chipset etettek vele hogy egyen valamit.
2013. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krisztivan ***** válasza:
Lehet csak az én gyerekem működik máshogy de neki mindig tovább tartott ha adtam neki normaflórt vagy valami segítő "gyógyszert" a hasmenésre.Sőt én ilyenkor nem is diétáztatom mert ha igen akkor is elhúzódik két hétig is a hasmenés,ha pedig engedem,hogy azt egye amit akar(ilyenkor leginkább a tésztát,kenyeret tömi üresen) akkor 1 hét és megjavul.De ha nem javulna akkor inkább újra dokihoz vinném,hiszen ki tudja mit "szedett"össze.Jobbulást neki:-)
2013. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!