Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a kislányomnak?...

Mi baja lehet a kislányomnak? ( Köhögés)

Figyelt kérdés

2x voltunk a doktornőnél és mind a 2x azt mondta nem is lehetne ennél tisztább a tüdeje!!

Meghallgatta előlröl hátzlól,megnézte a torkát , azt mondta nagyon fogzik!

Nem látja betegnek!

Hát nem tudom akkor amikor alszik meg felkel meg napközben is igen csunyán köhög olyan kicsit hurutosan !

Azt mondta hogy agyon sok nyálat termel és ezért köhög mert félrenyeli!!

Ja fekve hogyan nyelheti félre??

Félelmetes ahogy köhög!

Őt látszólag egyáltalán nem zavarja ,fel sem ébred rá!

Nem tudom nagyon féltem a kicsikémet ,félek hogy letapad a váladék aztán lesz belőle valami jó kis tüdőgyulladás!

De akkor tényleg feljelentem a doktort!!

Kérem akinek van volt ilyen jellegű problémája irjon köszönöm szépen

Ja nincs hasmenése ,láza ,étvágy jó.

1, 5 hete volt 3 napos láza de ennyi!!

Bocsánat azt nem irtam hogy beteg volt a testvére is köhögött ,taknyos volt ,gondoltam tőle kapta el és a köhögés megmarad sokáig !


2013. máj. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ennyire hanyag nem lehet a doktor néni. Próbálj hinni neki. Esetleg vegyél Sinupretet és adj neki C vitamint. Fogzás tényleg okozhat köhögést! Fekve is félrenyelheti szerintem. Nekem a babámnak 3-4 hónapos korában volt hasonló fogzás miatt. Eléggé meg voltam ijedve én is, de az tényleg csak a fogzás miatt volt. Ha a köhögés nem ébreszti fel, akkor szerintem jobban meg vagy ijedve a kelletétől. Le is írtad: Köhögés nem zavarja, nincs láza, hasmenése, étvágya jó. Szerinted ez aggodalomra ad okot? :) Próbálj megnyugodni!
2013. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi is 1 hónapig voltunk betegek, azt hittem ki se mászunk már belőle. 2hete jobb a helyzet. viszont az én lányom is hol kevésbé hol jobban köhög ma éjjel szinte végig köhögött. semmi tünete nincs se láz se nátha semmi csak köhög. neki 4 foga jön, sokszor veszem észre hogy ükülődik valamitől. lehet tényleg a sok nyál okozza nekünk is de én sem vagyok nyugodt.
2013. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!!

Igen kivagyok mert nagyon féltem, nem szeretnék kórházban kikötni!!Igen nem zavarja simán alszik fel sem ébred ,jó kicsit túlzásba viszem anyukám is ezt mondja!!

De volt olyan hogy a felső 4 fogacskája jött egyszerre és akkor nem köhögött egyátalán!

De most a cumiját hátul rágja mint az őrült, meg a kezét , meg a hűtőrágókát is ugy tömi a szájába egyem meg a szívét!!

Még 1x nagyon köszi a választ

2013. máj. 5. 11:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja nem irtam hogy 4,5 hósan jött kis a felső 4 foga ,most 9,5 hónapos
2013. máj. 5. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekve a nyál szabadon csorog lefelé, így könnyen félre nyeli. Sima náthánál is gyakran a lecsorgó váladék okoz köhögést.Ha váladékosan köhög akkor nincs letapadva, hanem felköhögi. Attól, hogy váladékosan köhög a tüdeje lehet tiszta. Ha nem lenne tiszta, akkor kórházban kellene lennetek. Nincs láza, hasmenése, étvágya jó a torka nem gyulladt a tüdeje tiszta, nincs vezetéses sem egyéb zörej, tehát minden kizárva, marad a fokozott nyáladzás okozta lecsorgás. Ez főleg fekvéskor tud a légcsőbe csorogni, ugyanis alváskor a kicsi nem nyeli le, nem folyik ki a száján, hanem addig csorog befelé míg a légcsőbe nem kerül. A kicsi pedig szépen felköhögi és durmol nyugodtan.. A száraz köhögés gyakran alattomos és veszélyesebb mint a hurutos, vagy az annak hallatszó .
2013. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

miért nem mész más dokihoz?

nem értem.


azért ez nem játék!

és mit érsz vele, ha feljelented?

jaj, Istenem! menj el egy másikhoz!

2013. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!