Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego babakocsi olcsóbban?

Peg Perego babakocsi olcsóbban?

Figyelt kérdés
Bár megtudnám fizetni,kicsit sokallom a 240 ezret egy babakocsiért.Nem tudtok valahol olcsóbban?
2013. máj. 5. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem írtad, hogy kell-e mózes, elég-e a sport, illetve milyen fajtát szeretnél, GT3, Pliko, Aria stb.

2013. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hãt elsö gyerek,fogalmam sincs mit érdemes venni.....:(
2013. máj. 5. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Látom még igencsak kezdő vagy , nekem 4 gyerköcőm van , és hatalmas babakocsis vagyok !

A peg perego nem éppen egy jó babakocsi , főleg mostanság ! Én amit ajánlok , mi a legkisebbikel aki most 5 hós , és a nagyobikkal is 2 évig használtuk nekem sikerült álmaim babakocsiját megtalálnom ! Az a Quinny Buzz !

A mózes kosarat mi 5 hónapig használtuk , az olyan babakocsi amihez mózes is van az azért jobb , mert a baba kényelmesen tud benne feküdni !

A sport memoria habos , szóval ultra kényelmes !

[link] Nekünk 3 kerekű van

, hozzá teszem az is nagyon jó !

[link]

nekünk ilyenünk van ez is nagyon jó ár érte :)

2013. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgyis mindenki mást fog mondani. Menj el több boltba, nézd meg őket, tologasd. Gondold át hol fogod használni, nem mindegy milyen terepen, fel kell-e szállnod tömegközlekedési eszközre vele, stb. Az eladók segítenek. Ha használtat szeretnél akkor is kinézheted a boltban, majd keresel egy olyat használtan.

Nekünk Peg Peregonk van és tökéletesen elégedett vagyok vele. 170 ezer Ft-ba került tavaly. Azt ti tudjátok, hogy mennyit szántok rá.

2013. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Nekem is több babakocsim van, egy Coletto Austin 3, ez mindenhol elmegy, jó nagy a mózese, könnyen fordul, hatalmas csomagtartó.

Van egy Peg Perego Pliko 3, ebből csak a sport, ez sem rossz, de a Coletto sokkal jobb nála. Ezt használtan vettem, mert a nagy kocsi nem fért be az óvoda ajtaján.

Plusz van egy Quinny Zapp, de ez csak futkosós, kis helyet foglal az autóban, ez is nagyon szuper kocsi.

Ha újra kezdeném én egy Quinny Senzz-t vennék, mózessel.

2013. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!