Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantol olajat (D vitamint)...

A Vigantol olajat (D vitamint) 3 éves korig kell adni a babáknak napsütésmentes hónapokban, nyáron nem? Tényleg így van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, 1 éves korig kell , de akkor végig, télen-nyáron.

2009. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk most nyáron nem kellett, jövő héten lesz 7 hónapos a lányom.

Védőnő mondta, hogy szeptember végéig ne adjam, kertes házban lakunk, sokat vagyunk kint

2009. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 éves korig minden nap, 1-3 évig ősztől tavaszig
2009. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma mondta a doki, 15 hós oltáson voltunk, hogy kezdjem majd el a Vigantolt újra, rákérdeztem, mert az első gyereknél még 1 év volt, és bólogattak, hogy 3 éves korig kell. De nyáron nem, csak ősztől tavaszig.

De ahogy utána olvastam már itt, kederül, hogy ez is mint sok minden orvosfüggő. :)

2009. szept. 28. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is orvosfüggő a Vigantol adagolása. Én nyáron csak hétköznapokon kellett hogy adjam, tehát heti 5-ször.

6 hós babó anyukája

2009. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A babám tavaly nyáron született, mivel idén már 1 éves volt, ezért nyáron nem adtam neki.

Ma reggel újrakezdtem.

A D vitamin végülis sokmindenre jó.

Minden nap fogja kapni.

2009. szept. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!