Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második babával gyorsabban...

A második babával gyorsabban elrepült az első pár hónap?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen gyorsan elrepült az idő a másodikkal az elsőnél csak vánszorgott.El sem hiszem,hogy 13.-án már 11 hónapos lesz a kisfiam
2013. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

E hónap végén lesz fél éves 2.fiam és ige,nagyon gyorsan elment az idő!Pedig elég nehéz vele, még mindig nagyon sokat tud sírni sajna...

Első fiam ennyire nem volt sírós,mégis lassabban ment vele az idő.

2013. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan:) Most eszméltem rá, hogy tegnap született, és máris 9 hónapos :) AZ első babámmal egy hónap tűnt ugyanennyinek :)
2013. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jó hír! :)

Még csak 1 hetes a kicsi fiam, de félek nagyon az első fél évtől. A lányommal kb a túlélésre játszottam az első 3 hónapban. Elég mély nyomott hagyott bennem.

2013. máj. 5. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam az első babával, utólag sajnálom is nagyon :) Állandóan paráztam valamitől, gyakorlatilag nem is élveztem az első pár hetet :) Most a másodiknál jöttem rá, mekkora marha voltam - de hűt az elsőbabás tapasztalatlan anyuka parázott :) És az idő csak úgy repül a másodikkal, sajnálom is, mert nem szeretnénk többet, és úgy kiélvezném ezeket a hónapokat, de csak pislogok, és máris eltelt egy újabb hónap :D :D
2013. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!