Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet egy 4 hónapos...

Mivel lehet egy 4 hónapos babát lekötni az autóban? Ti mikor vettétek ki a hordozóból az újszülött szűkítőt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az újszülött szűkítőt nem tudom mert nekünk nem volt.


Én vittem ilyenkor mindenféle csörgőt, rongyit, és azzal játszott mikor ébren volt.


Mikor meg nagyobb volt, csak és kizárólag a kulcscsomómmal játszott, mert az tetszett neki és akár egy órán keresztül is elvolt vele, csak figyelnem kellett, nehogy a szájába vegye.. (meg a kezét se amivel a kulcsokat fogdosta).

2013. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam 5 hónapos.Én már kivettem pár hete a szűkítőt.Ő most 8 kiló és 65 centi.

Nálunk még most nem probléma a kocsiban való lekötés, mert általában 2 perc után alszik ahogy elindultunk kocsival.Egyébként lányom is ilyen volt elég sokáig.

De én is volt hogy kulcsot adtam a lányom kezébe, vagy az aktuális kedvenc játékát, egy mesekönyvet.

2013. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert le kell kötni??Az enyém ahogy beindul az autó már csukodik is a szeme!
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sosem aludt el az autóban (hazudok, 1 hónapos koráig elaludt). A nézelődés sosem érdekelte, minidg baromra unatkozott, nagy szatyor játékkal indultunk el mindig, percenként megunta őket, horror volt szórakoztatni. Amikor már játékhegyekkel is tarthatatlan volt a helyzet, beszereztünk egy olyan fejtámlát apa ülésére, amiben monitor van építve és a Baby tv-ről felvett meséket játszottuk le rajta, ezzel korlátlan ideig elvan hiszti nélkül.
2013. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!