Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz, hogy az üveges...

Az igaz, hogy az üveges bébiételekbe nem kerül bele az aprómagvas gyümölcsök magjai? Gondolok itt a málnás, epres bébiételre.

Figyelt kérdés
Láttam a Hippnek üveges málnás-epres gyümölcsét, amit már a cimke szerint 4 hós kortól ehet a baba.De ezeket az aprómagvas gyümölcsöket csak 1,5 éves kor után szabad adni az ajánlások szerint az apró magok allergizáló hatása miatt.

2013. máj. 5. 20:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én külföldön élek, itt mindenki képben van azzal, amit feljebb írtak (a piros színért felelős fehérjék okozzák az allergiát, azaz a gyümölcs DNS-ében van az allergén). Na ezt vonja ki egy bébiételgyártó!

Íme egy kémiai cikk, ha az orvosnak nem hisztek: [link]

Bár mindenki azt etet a babájával, amit akar, legfeljebb még tömöttebb sorok állnak az allergológusnál ;(

2013. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is külföldön élek és dolgozok, de ezt már itthon is tanultuk... És nem is túl friss a diplomám :) De sok minden kihullik a fejekből, sajnos, iszonyatos a tananyag.
2013. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!