Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatokat utazóággyal...

Tapasztalatokat utazóággyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utazóágy ügyében szeretném segítségeteket kérni.

Július közepére várom kisfiamat (első baba). :)

Úgy gondoltam ez első évében velünk lesz egy szobában. A hálószobánt a házunk emeletén van, azonban nappal ugye a földszinten tartózkodunk, ezért úgy gondoltam a nappaliba elhelyezek egy utazóágyat, hogy a közelemben legyen, mindig szemmel tudjam tartani.

Tehát úgy tervezem abban lesz a baba a nap nagy részében, ezért szeretnék neki egy jó minőségű utazóágyat venni.

Nektek melyik vált be esetleg hasonló funkcióra?

Jelenleg a "Baby design dream" vagy a "Hauck" márkák tetszenek, de szívesen vennék további ötleteket! :)

Segítségeteket előre is köszönöm!


30 hkm


2013. máj. 6. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Caretero Grande van. Szerintem olyan sok különbség nincs az utazóágyak között, olyat vegyél ami tetszik. Bár jobban belegondolva, néha egy graco márkájúban aludt, az talán masszívabb.

Jók ezek, amiken van egy ajtó, nagyobb korában élvezni fogja:)

MOndjuk nekünk most másfél éves a fiunk, ő igencsak igénybe veszi ha néha belerakom, de elég stabil a miénk is, nem tudja felborítani.

2013. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek, Én bár ink. ne vettem volna utazóágyat. A Brendonba vettem, mindennel együtt 30e ft volt, és egyáltalán nem masszív. A Kisfiam most van a "kutyázós" időszakában, és szegéyn ágy majdnem szétesik. Még az emelőbetéten alszik (7hós), de nemsokára kiveszem neki, és lerakom az aljába, akkor remélem valamivel masszívabb lesz. Én ink. vettem volna még egy fenyő ágyat 15e ft-ért.... na mindegy.


jó ha olyat veszel aminek a tetején van pelusozó rész, esetleg később ki-zipzározható ajtó.

Nekünk Hauck van.

2013. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy hálós járókába vegyél!!!


Az utazó ágy matraca 3-4 darab részből áll, ezért nem teljesen egyenes, vékony a szivacs rész!

Nem tud benne a baba négykézláb láb állni, felülni, mert nem egyenes, nem kemény!

Felállni is nehezen tud majd benne!

Az utazó ágy ideiglenes használatra van, nem mindennaposra!!!

A miénk Hauck el is tört két oldalt, pedig csak a mamánál használtuk párszor.

2013. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez sokkal jobban bevált mint az utazó ágy, meg a játóka világosabb, több fényt kap, mint az utazó ágyban!!!

2013. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hú :) Köszönöm a hozzászólásaitokat!

Igen, tudom, hogy az utazóágy alja nem túl masszív, ezért arra gondoltam esetleg egy matracot vennék bele pluszba.

De meggondolom a járóka ötletet is, csak azért gondoltam utazóágyra, mert biztos szükségünk lesz arra is, így gondoltam elég lenne csak az....

2013. máj. 6. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:

ja igen, matracot kell még bele venni, de nekem meg sem fordult a fejemben, hogy valaki anélkül használja.


Lehet hogy másoknak pont rosszat sikerült választani, de a miénket másfél évig használtuk folyamatosan, semmi baja...

Ha nekünk rossz lenne én sem ajánlanám!


Ja és persze simán feláll benne. Szerintem még jobb is az ilyen, amikor tanul felállni, mert így nem üti be a fejét.

2013. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! milyen matracot vettél bele? rendes ágymatracot, ugye?

Bíztató, hogy neked pozitív tapasztalatod van ezzel kapcsolatban! :)

2013. máj. 6. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, rendes szivacsmatracot tettem bele.

én szeretem, de persze nem azt vártam tőle, mint egy rendes kiságytól, mert nyilván nem olyan stabil. De felborukni nem tud ezzel sem.

Ja, és mi ezt állandóra használtuk, és soha 1 védőnő sem (3 volt nálunk:), meg gyerekdoki sem mondta, hogy mondjuk veszélyes lenne, vagy nem jó a gyerkőcnek...

2013. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!