Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamat 9 hónaposan fogjuk...

Kisfiamat 9 hónaposan fogjuk megkeresztelni. Ti mit kérnétek ajándékba a keresztszülőktől?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit: ) ha ragaszkodnak hozzá, olyat, amire szükség van, azt nyilván nem tudom, nálad ez mi :)
2013. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Mire van szükség? Fotó albumot amibe a keresztelős képeket lehet tenni.
2013. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmit.
2013. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

aztaaa...micsoda hasznos válaszok...


Adok pár tippet,bár nemtudom mennyi a keret de írok drágábbat-olcsóbbat!

utazóágy,bicikliülés,autósülés,járóka,kiesésgátlós tricikli,játékok:tanulóasztal,formabedobó,tanuló kutyus stb

2013. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Kééérni?? Semmit. Ha hoznak ajándékot, hoznak, ha nem, nem. De nem kérnék. Te atyaég! Max., ha ragaszkodnak hozzá és megkérdezik, h mit hozzanak, valami apróságot mondanék, mondjuk egy kis takarót a nevével vagy egy tortát. Semmiképpen sem sokezres dolgot. Ha akarnak valami drágább ajándékot, úgyis megveszik, de nem lenne pofám kérni.
2013. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Milyen bunkó emberek vagytok????!!!!!!Azt kérdeztem,hogy mit kérnétek?Mivel már ez nálunk egy megbeszélt dolog, hogy hoznak a keresztszülők valamit a keresztgyereküknek, nincs értelme bunkóskodni. A kérdésre válaszoljatok légyszi. Ötleteket vártam, hogy aki hasonló cipőben járt, mit kért?

Amúgy meg odavissza működik a dolog. A keresztlányomnak mi a fülbevalót vesszük, de lány esetében egyszerűbb,mint fiúéban. Közel hasonló időben történik a keresztelő. Az én fiamról és a testvérem gyerekéről beszéltem!

Akik rendesen válaszoltak, azoknak köszönöm,de a javarészt az ötleteknek már megvettük magunk.

2013. máj. 6. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, ne haragudj, de a válaszomon mi volt bunkó????:OOO
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem rád gondoltam első válaszoló.
2013. máj. 7. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a keresztszülők ragaszkodtak hozzá, hogy valami maradandó emléket vegyenek, amiről 18 évesen is tudja, hogy mire és kitől kapta. Így mi arany nyakláncot és horoszkópos medált beszéltünk meg közösen, amit persze az éppen 2 hónapos kisfiam nyakába nem tettem, de ha majd nagyobb lesz és tud rá vigyázni alkalmakkor felteheti a ha szeretné.
2013. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezt mondja a pap kereszteléskor latinul a csecsemőnek:

"BŰNBEN SZÜLETTÉL, ÉS BŰNBEN FOGSZ MEGHALNI !"

Ezt a programot ülteti belé. Ha ez nem hat, akkor mi értelme csinálni ? Miért viszed keresztelni a gyereked, ha nem ezt a programot szeretnéd belé tetetni ? Ha megnézel pár kvantum-fizikáról szóló dokumentum-filmet (pl "Mi a csudát tudunk a világról", lásd youtube-on), akkor látni fogod, hogy nagyonis hat az effajta szertartás.

Bővebben:

https://www.youtube.com/watch?v=VvBoDMtEEQI&list=PLzDd-8kiDs..

2013. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!