Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ugye nem kell még...

Anyukák! Ugye nem kell még csinálnia?

Figyelt kérdés
KIslányom a héten lesz 16 hónapos. Kb.1 hónapja érdekodik a önálló evés iránt. 2 hete nagyon szépen eszik villával, olyan ételeket ami darabos pl. barackot, körtét, krumpit felszúrja és szépen megeszi. A rizst is eszegeti, de több megy mellé mint a szájába. Ma itt volt anyóson, erre azt mondja, hogy ehetne szebben is, mert xy unokája ennyi idosen már régen önállóan evett. Szerintem ráér még és ennek is nagyon örulök.
2011. szept. 19. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A rizzsel még egy felnőttnek is vigyázni kell, hogy le ne hulljon a villáról.

Biztosan nagyon szépen eszik a kislányod, és nem is az a lényeg, hogy mennyire szépen, hanem hogy jó étvággyal.

Ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel!

2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, míg kiírtam a kérdést még a sírás is rám jött. Rosszul esik amikor ilyeneket mond. Közben persze agyon dícsérik más elott a lányomat, de még soha nem ismerték el, hogy esetleg azért tud sok mindent a gyerek , mert sokat foglalkozok vele.
2011. szept. 19. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hehe, még egy anyós gond. én is nemrégen indítottam egyet, olvasd el :/

ezek az anyósok...némelyiket ki kellene lőni az űrbe!!!!

2011. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:59


Belinkelnéd a kérdést? Ugrok én is az ilyenekre!

2011. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod az idő megszépíti és előre hozza az eseményeket!!!

Szerintem már rég nem is emlékszik az anyós mikor evett önállóan pontosan a másik unoka... egyébként is minden gyerek más.

Nagyon ügyes a kislányod!

2011. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell mindent bevenni amivel mások dicsekednek. érdekes, mindenkinél van egy felhozandó példa a tarsolyában..........
2011. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ja, szinte mindenki ismeri az: "én fiam/lányom/a többi tíz unokám/az ismerősöm ismerősének a gyereke már 8 hónaposan szobatiszta volt, 9 hónaposan verseket szavalt és késsel-villával ette a csülköspacalt 10 hónaposan."


Igazából, ha nem a kisfiával példálózik, hanem a többi unokájával, akkor veled van baja. Mondd azt, hogy "olyan finomat főztem, hogy látja anyuka, nincs türelme művészkedni a kanállal, tömni kell befelé!"

2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!