Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy reagáltatok volna, ha...

Ti hogy reagáltatok volna, ha az anyósotok egy jó nagy csokrot kap anyák napjára a férjetektől, ti meg egy szál virágot a kertből?

Figyelt kérdés
Mert velem ez történt... És tudom, hogy a férjemnek fel se tűnt, de nekem ez volt az első anyák napja. Többet vártam. Kicsit csalódott vagyok.
2013. máj. 6. 17:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
A férjednek van egy anyja. Aki nem te vagy. Mivel nem te vagy az anyja így nyilván anyák napján nem téged kell felköszöntenie. Akkor ennyi erővel anyósod meg megsértődhetne Valentin-napon mert téged köszönt fel és nem őt... Ne légy már gyerekes.
2013. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem esett volna jól az biztos, de nem cirkuszolnék ilyesmi miatt. Elvégre ez anyák napja, és neki ő az anyja....szóval....
2013. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

És van kisgyermeketek? Mert ha igen, ez esetben vehetett volna a férjed az ő nevében (kvázi mivel ő még nem tud venni) neked ugyanolyan csokrot anyák napjára, mint az édesanyjának.

De most volt május 1-je, nem lehet, hogy akkor kaptál virágcsokrot és azért nem vett most neked olyan nagyot?

2013. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ez anyák napja és a férjednek anyósod az édesanyja és nem te, ezt azért ne felejtsd el. Egyébként meg ovis korukban hidd el a gyerekek kárpótolnak majd anyák napján olyan dolgokkal, amiket valóban ők csinálnak vagy verset mondanak és ez a fontos, nem pedig, hogy a férjed mit ad neked. Legalábbis én így gondolom.
2013. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó tudni, hogy Ti ilyen könnyen kezeltétek volna. Ezek szerint tényleg velem van a baj...
2013. máj. 6. 17:49
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Hát de most komolyan. anyák napján miért neked vegyen nagyobb csokrot, mint az anyjának? :D
2013. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen van egy pici babám, ezért gondoltam, hogy az ő nevében felköszönt.
2013. máj. 6. 17:50
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Anyósom egy csokor virágot kapott, és pedig egy szál rózsát, amit férjem a kisfiunkkal (2 éves)együtt adott át nekem. Én nagyon örültem neki, boldog voltam, hogy megleptek. Kisfiam nevében kaptam, hisz én az ő édesanyja vagyok. Férjemnek a felesége, és ez nem feleségek napja, hanem az anyáké. Én örültem, hogy készült ennyivel is, gondolt rám.
2013. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

"pici babám" - neked egyedül?


Amúgy kicsit tényleg túlreagálod. Nem erre számítottál, valami nagy meglepetést vártál és csalódtál.


A férjed felköszöntötte az anyukáját, ez így van rendjén. Pár év múlva téged is felköszönt a gyereketek.

2013. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsésebb lett volna, ha nagyjából egyforma csokrokat ad Nektek. Az igaz, hogy az anyósod az ő édesanyja, viszont Te is édesanya vagy. Nekem sem esett volna jól.
2013. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!