Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az esti "nagy szopi" után...

Ha az esti "nagy szopi" után elszívok egy szál cigit, az belefér?

Figyelt kérdés
Nagyon erős dohányos voltam, de amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, többet nem gyújtottam rá. Mostmár viszont majd összecigarettázom magam, és úgy érzem ha csak egyetlen egy szálat nyugodtan elszívhatnék abban a tudatban, hogy nem ártok vele senkinek, az lehet, hogy egy életre boldoggá tenne. Rituális keretekre gondoltam, gyertyafény, hangulat világítás, meg ilyenek :))
2012. jún. 26. 17:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%

nem fér bele !!!!!!!!!!!

akkor mindig ezt mondod majd..csak egy szál...

2012. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem, nekem tényleg csak egy szál lenne. A terhesség alatt is megálltam. Csak az az egy szál olyan de nagyon nagyon jól esne...
2012. jún. 26. 17:35
 3/35 anonim ***** válasza:
54%
Sztem belefér!Én is dohányzom ugyan nem v agyok még terhes de terhesség alatt tuti nem gyujtanék rá!De sztem este nagy szopi után nyugodtan gyujts rá!Csak élvezd ki azt az 1 szálat!:)
2012. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
szerintem simán belefér. aztán lehet rágyújtasz és el is nyomod azonnal, mert már nem lesz jó :)
2012. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%

Na itt megint háború fog kitörni:))


Nem voltam erős dohányos ,és én is letettem mikor megtudtam hogy terhes vagyok.Viszont most már előfordult hogy éjszaka elszívtam egy szál cigit.Fektetés után,babóca már végigalussza az éjszakát.

Lehet megkövezni:D

2012. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
68%

aki dohányzott vagy dohányzik, úgyis azt fogja mondani a kérdezőnek hogy ez belefér,

sőt lepontoz majd azért, mert aki nem dohányzik tiltakozik a cigi ellen..


de végül is kérdező te tudod hol a határ,

itt úgyis vegyes válaszokat fogsz kapni..

2012. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
:) megkövezni... :D a Te döntésed, a ti életetek :) amúgy szerintem semmi baj nincs 1 szál cigivel.
2012. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ezt csak az érti, aki dohányzott előtte. Elég nagy eredmény, hogy meg tudtad állni a terhesség óta, hogy nem gyújtottál rá. Én a helyedben most sem tenném, DE én sosem cigarettáztam, így nem tudom, hogy milyen lehet a leküzdhetetlen vágy egy szál cigiért.

Igazából jó lenne tudni, hogy mennyi idő után ürül ki a szervezetből, hogy ne jusson át a babádnak, de az a baj, hogy kevés helyen lehet őszintén kérdezni erről, mert hát úgy néznek az emberre, mint a véres rongyra. Talán google-ben keress rá, hogy cigaretta + szoptatás, hátha találsz valamit.

Gondolom sokkal károsabb lenne a babádnak, ha folyamatosan cigiznél, s mellette szoptatnál. Egészségesnek mindenesetre nem egészséges a babára nézve, de talán 1 szál nem is a világ.

2012. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mondjátok meg hogyan fér "jobban" bele. Fejjek le utáana?
2012. jún. 26. 17:45
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

Kevés válaszadótól fogod azt olvasni, hogy belefér, szóval önigazolást ne itt keress. Ettől függetlenül egy szállal nem fogsz ártani a babának, ez tény. Nem fog jól esni, büdösnek, erősnek fogod érezni, ez is tény. Utána viszont nagy valószínűséggel még jobban fogod kívánni...


Ez agyban dől el. Én pl. többek között azért nem tervezek több babát (2 gyerkőc már van), mert veszettül szeretek cigarettázni... Kibírom, hogy ne gyújtsak rá, éppen csak nagyon rosszul érzem magam olyankor, és egyfolytában hiányzik. H*lye nikotin... :(

2012. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!