Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik 5hónaposan...

Anyukák, akik 5hónaposan kezdtétek a hozzátáplálást, mivel kezdtétek? Banánt és paradicsomot mikor adtatok a babátoknak? Illetve csak gyümivel ki tudtatok váltani egy tápszeres étkezést?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Banánt 4 hónaposan,mi azzal kezdtük.Paradicsomot csak 8-9 hós kora körül.
2013. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi pont fordítva csináltuk. Paradicsomlét viszonylag gyorsan kapott ( az első főzelékes étkezésnél a főzelékbe keverve) paradicsomos krumplit kb rá egy fél hónapra már evett, banánt viszont sokáig nem, mert az nagyon nehéz a kicsi pocakjának, így mi csak fél éves kor körül próbálkoztunk vele, de a mai napig ( 7 hónapos) gondok vannak vele. Ki tudsz váltani gyümölccsel egy ékezést, de előfordulhat, hogy utána hamarabb lesz éhes a kicsi.
2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Banánt is és paradicsomos babakaját is kapott.Igen,a gyümivel ki tudtunk váltani(190g),főzelékkel nem(190g),csak ha megeszik vagy 250grammot.
2013. máj. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :)
2013. máj. 7. 08:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én almával, banánnal és őszibarackkal kezdtem. Banánt mindig valamivel keverve, pl alma-banán, nagyobb részben alma, és akkor nem fogja a kakit.Ki lehet váltani gyümivel étkezést, de csak akkor ha dúsítod keksszel, gabonapéppel pl, anélkül csak desszert és 2 óra múlva meg fog éhezni a baba. AZ én fiam 6.5 hónapos de nem adtam neki még paradicsomot, azt 7-8 hónapos kora között próbálom majd ki.
2013. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 8 hónapos lesz. 4 hónapos kora óta hozzátáplálom. Banánt 6,5 hónaposan kapott először, de abból csak hetente max 2 db-ot ehet összesen.

Paradicsomot majd szerintem 8 hósan fog kapni.

Gyümölccsel én simán kiváltottam 2 hét után a tízórait nála. Nagyon szeret kanállal enni, szinte már csak kanalas kaját kap. Tápszert is inkább grízzel főzöm neki, vagy rizzsel.

2013. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!