Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körülinek milyen járásseg...

1 év körülinek milyen járássegítőt vettetek? Vagy egyáltalán érdemes venni ilyet?

Figyelt kérdés

Gondolkodom járássegítő vásárlásán. NEM erőltetni akarom a járást, mert 12 hónapos lesz a gyermekem, nem kell még járnia és tudom nem is szabad erőltetni, de úgy gondoltam jól lekötné. Szereti pl a forgószéket, szeret annál felállni, meg arrébb fordulni vele, de mivel a kerekei nem túl jók, így nem nagyon gurul vele arrébb, csak forgás irányba tud lépegetni vele, ezért gondoltam vajon jó ötlet lenne-e a járássegítő. Nem akarok csilli villi drágát, de esetleg valami javaslat?

Vagy a bébitaxi is betölt ilyen funkciót, csak mert esetleg azt is jó alternatívának tartanám.


2013. máj. 6. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom. De ha veszel is, olyat vegyél, aminek fékezhetőek a kerekei. [link] Mint pl ennek.
2013. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
karácsonykor volt egy éves a lányom, az újévi leárazásoknál vettem az auchanban 1000 ft-ért sima gurulós babakocsit, és imádja! ha véletlenül más játszik vele, akkor pedig a műanyag gyerekszéket tologatja a kövön és a parkettán, legnagyobb örömömre! :)
2013. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk,bár ezen nincs fék,de le lehet szedni az előlapját,a játékokat és azzal külön tud játszani.

[link]

2013. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem vettem, enélkül is megtanult nagyon ügyesen járni, nagyon szép a tartása is.
2013. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom bébitaxit kapott az első születésnapjára, ami járássegítőként is használható. De még néztem is, hogy ha hátul a háttámláját megfogja és rátámaszkodik, akkor olyan gyorsan gurul, hogy el nem tudtam képzelni, hogy lehet emellett menni.

De hát olyan találékonyak ezek a manók, nem hittem a szememnek. Egyik délután elkezdte úgy tologatni, hogy oldalt állt neki, és a kormányt és a háttámlát fogta a két kezével, és így oldalt tolta maga előtt, persze ez szőnyegen nem működött volna, de a laminált padlón nagyon bejött. Bejárta vele az egész lakást, vagy fél órát tologatta, édes volt. Este pedig már maga sétált a lakásban.

Úgyhogy igen, nagy lökést tud adni nekik, segít az önbizalmukon, hogy el merjenek indulni!

2013. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nálunk szőnyeg van a szobákba, mondjuk az előszobába járólap van, így akkor nem tudom a bébytaxi hogy "működne" a szőnyegen. Az előszobába annyira nincs sok hely.
2013. máj. 7. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!