Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap óta Infacolt adok a...

Tegnap óta Infacolt adok a babámnak, de fintorog, kiköpi, nem akarja lenyelni. Hogy tudnám neki beadni?

Figyelt kérdés
11 napos a kislányom, már éjszaka is meg napközbe is sokszor felkelti a hasfájása. :( ilyenkor erőlködik, de sajnos nem jön neki semmi :( Tegnap hozattam Apával Infacolt, de amikor bepróbáltam adni neki, kiköpte.. Csepegtetve egyáltalán nem ment, mert becsukta a száját, így kicsit megnyomtam a pipettát, remélem ez nem baj, mert csepegtetve írja ugye.. De ígyse nyelte le az egészet.. Nem tudom hogy tudnám neki beadni.. :(
2013. máj. 7. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz espumisannal annak banános íze van és ugyanaz. Az én lányom imádja 3 hos.:))
2013. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is infacolt szedtünk és nem ugyan az mint az espumisan.Igaz kinek hogy !Nekünk nem jött be az espumisan.Ne csak csepegtetve add én benyomtam a pipettával,de gondom nem volt vele ,megette :)

Esetleg ha tápszeres a tápiba tedd bele,ha anya tejes egy kis teával higitsd meg és add neki oda kiskanállal.

2013. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Kicsit megnyugodtam, mert féltem, hogy hátha baj, hogy úgy nyomtam, nem pedig csepegtettem neki.. Nyel le belőle, de az egészet mégse tudom neki beadni, mert elkezd sírni és kiköpi.. Nehéz így fél nap után kijelenteni, de mintha hatott volna, mert egész éjszaka aludt, egyszer kelt fel enni, ami már 4 napja nem történt meg.
2013. máj. 7. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg jó lesz az.Nekünk nagyon jó volt.Ugyhogy add be neki egyszerre,nem tőle semmi baja.

4 hós baba anyukája :)

2013. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is próbáltuk az Infacolt. Az ízével nem volt baja a kicsinek, szereti a narancsot. :) Viszont jobb nem lett tőle. Mi kb. egy hónapja Espumisant használunk, ez úgy tűnik jó. A beadásával ennek sincsen baj, viszont a doktornőtől kaptunk egy görcsoldót pocakra. Na annak nincs túl jó íze, úh azzal mindig megküzdünk.

Én pelenkázón szoktam beadni neki az Infacolos pipettával. Beteszem a kis szájába és amikor elkezdi szopizni, akkor két részletben benyomom. Amikor látom, hogy lenyelte, jöhet a következő. Vagy ha már nagyon tiltakozna, akkor oldalt lassan becsöpögtetem neki, nehogy félrenyeljen.

Szegénykét nagyon sajnálom közben, mert Én is látom, hogy nem ízlik neki. Ha tudná, ki is köpné biztosan, de az az igazság, hogy inkább ez a pár másodperc legyen kellemetlen, mint fájjon a hasa.


Ja és még valami:

Próbálj meg folyamatosan föléhajolva beszélni hozzá, hátha le tudod picit kötni a figyelmét és elterelni a kellemetlenségről. Nekem van, hogy bejön. :)

2013. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Már nem tiltakozik annyira, mintha tudná, hogy utána jobb lesz :D Igaz, az erőlködés még megvan, meg néha még szenved szegénykém, de úgy tűnik be fog válni. :)
2013. máj. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!