Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom 1 honapos pici babamna...

Adhatom 1 honapos pici babamnak az infacolt meg az edeskomeny teat egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem azt mondták a kórházban a szülésznők, hogy az édesköménytől még jobban fáj a baba hasa. én pl. ittam laktoherbet és abban is van és még úgy is fájt tőle a hasa.
2010. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu tenyleg! Koszi hogy irtad, akkor nem is probalkozok, igy is szendvedunk szegenykemmel a pocifajas miatt, szegenynek ugy gorcsol a sok pukitol ami olyan nehezen jon ki neki. Akkoe szerinted mivel probalkozhatnek, hogy konnyebb\jobb legyen neki?
2010. máj. 3. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az Infacol csak önmagában nem elég neki?
2010. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Espumisan? Gripe Water? Esetleg homeopátiás gyógyszerek?

[link]

A teát én is megpróbáltam, nálunk is inkább rosszabb volt!!!

2010. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom szerdán lesz 8 hetes és már mindent kipróbáltunk. Most fogok menni a gyógyszertárba a Papaverin cseppért, amiben már reménykedni tudok! Együtt érzek veled! Jobbulást!
2010. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hetes és ő is kicsit hasfájós. Először kipróbáltuk az Espumisant,ami is-is hatású volt. Utána ajánlották az Infacolt,na ez egyáltalán nem jött be. Most a Gripe Watert vettük neki,2 napja használjuk és azt hiszem eddig ez a legjobb. Nem múlt el minden teljesen,de már a pukik nagy részét megoldja álmában,kisebb nyögések kíséretében. Nincsenek hosszas sírások,aminek nagyon örülök,mert majdnem belepusztultam,hogy láttam mennyire szenved,és nem segíthettem... Ha gondolod,szerintem érdemes kipróbálni.
2010. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!