Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tesz-veszen árulnak babaruhá...

A Tesz-veszen árulnak babaruhákat is? Érdemes ott vásárolni/regisztrálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tavaly regisztráltam a teszveszen amikor terhes lettem!Mindent ott vettem a babának.Ruha,pelus kiságy,kocsi hordozó.Már 150ezerFt.-ot spóroltam(most vagyunk 4 hósak),mert írtam össze máshol mennyibe kerülne.Szerintem érdemes.
2009. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 29. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy nagy adag ruhát vettem egy anyukától, kb 20darabos csomagot 6e forintért, gyönyörű volt mindegyik, átvészeltük velük a nyarat. Én meg voltam elégedve!
2009. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor még csak 7 hónapos volt a pocakomban a babám,már akkor elkezdtem neki ott vásárolni,már akkor megvettem neki mindent 80-as méretig.

Sajnos azóta is függő vagyok:),de végülis 1 új áráért,ott 3-4 jó minőségű ruhát kapok:)!

Én eladni is szoktam ott!

2009. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen sajnos függővé is válhat az ember.Mint én.Mindent megveszek,mert olcsó.Amit megspórolnék elköltöm hülyeségekre,csak,hogy vásárolhassak.És itt,mert boltban nem olyan érdekes.Vigyázz!
2009. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!