Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! TEJFOGAT HÚZNAK VAGY SEM?

SOS! TEJFOGAT HÚZNAK VAGY SEM?

Figyelt kérdés
BE VAN DAGADVA A KIS SZÁJA A 2ÉS FÉL ÉVES FIAMNAK,LÁZA IS VOLT,ÉS FÁJDITJA AZ ORRÁT IS HA FÚJJUK NEKI MÁR,MERT ROHADTAK A KIS FOGAI SAJNOS!
2013. máj. 7. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy húznak!Miért ne húznának??
2013. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fogászaton előttem egy 2 éves kislányt vittek, ugyanezzel a problémával, neki kihúzták a tejfogát. Nem is sírt, mivel nem volt gyökere, csak megijedt, hogy lefogták.
2013. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hogy húznak, ha ennyire fáj!

Inkább hagynák ott még vagy 6 évre, vagy mi??

2013. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát látván hogy igy szenved,én sem bánnám,csak az injekciótól még jómagam is rohamot kapok,FÉÉÉLEEEK,ők is kapnak húzás előtt????,vagy hogy megy ez,edig soha ilyen problémánk nem volt a caládban,azért kérdezdem! :(
2013. máj. 7. 12:27
 5/16 A kérdező kommentje:
"családban
2013. máj. 7. 12:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha rohadtak a fogai, amúgy is látni akéne orvosnak, ecsetelővel, ózon-kezeléssel lassítható a folyamat.
2013. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Tejfogat nem huznak csak kezelnek.
2013. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
na ez az,ettől féltem,mindenki mást ir,én is igy hallottam,hogy egyáltalán nem húznak piciknek!!az ózon kezelés az milyen egyébként??????????? (a háziorvosnak tegnap mutattam a fogait,mert lázas volt,és elvittem hozzá,mondván vagy a foga vagy a torka fájhat,még jó hogy nem vette észre ,az is egy balf..asz!! :(
2013. máj. 7. 12:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Legalább is külföldön nem húznak . Megsüllyed az iny ami ami a későbbiekben problémát okoz.de persze ők nem a jövővel foglalkoznak hanem a jelennel.am gy ha be van gyulladva ki se huzhatnàk.
2013. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na igen,és valószinűleg be van! úgyhogy végképp nemtudom,mindenesetre köszönöm a válaszokat,elviszem mindenképp! szép napot mindenkinek!
2013. máj. 7. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!